Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Kopojno

GMINA ZAGÓRÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00125918
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00125918/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-08 11:43
Lokalizacja
Zagórów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c0ddf36b-a912-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
6671688676
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00125918 z dnia 2023-03-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Kopojno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019496

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4

1.5.2.) Miejscowość: Zagórów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-410

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632748810

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umg@zagorow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c0ddf36b-a912-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Kopojno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0ddf36b-a912-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00125918

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072034/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi w miejscowości Kopojno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00089823

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKZP.271.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 530000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje trzy odcinki dróg wewnętrznych w miejscowości Kopojno. Drogi stanowią dojazd do posesji i gruntów rolnych. Szerokość projektowanej jezdni wyniesie 3,00m na odcinku nr 1 i nr 2 a na odcinku nr 3 szerokość od 3,00 do 4,00m. Szerokość umocnionych kruszywem granitowym poboczy zmienne 0,75m- 1,00m a lokalnie zaledwie 25cm. Przedmiotowe odcinki z uwagi na ograniczoną szerokość pasa drogowego pełnić będą funkcję pieszojezdni. Pod względem konstrukcyjnym projektuje się wykonanie żwirowo - piaskowej warstwy odsączającej gr. 25cm, podbudowy z kruszywa łamanego granitowego o łącznej grubości 20cm oraz wykonanie bitumicznej warstwy wiążącej gr. 4cm i ścieralnej gr. 4cm. Projektuje się także umocnienie poboczy kruszywem łamanym - granitowym frakcji 0-31,5mm. Wody opadowe odprowadzane będą bez zmian, powierzchniowo, zgodnie ze spadkami podłużnymi i poprzecznymi do rowów zlokalizowanych w ciągu odcinka oraz do kanalizacji deszczowej wymagającej remontu. Z uwagi na wysoki poziom wód gruntowych projektuje się także drenaż liniowy.
Projektowana konstrukcja nawierzchni jezdni:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego dla ruchu KR1 AC11S gr. 4cm
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego dla ruchu KR1 AC11W gr. 4cm
- podbudowa z kruszywa łamanego - granitowego 0-31,5mm stabilizowanego mechanicznie - gr. 8cm
- podbudowa z kruszywa łamanego - granitowego 0-63mm stabilizowanego mechanicznie - gr. 12cm
- warstwa odsączająca żwirowo - piaskowa, gruboziarnista WP>35 - gr. 25cm
- pobocze umocnione kruszywem granitowym 0-31,5 gr. 8cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U z 2022r. poz. 1710 z p. zm.)
W postępowaniu złożono trzy oferty, cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 824385,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1129999,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2023-03-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane