Budowa drogi gminnej w m. Działki Suskowolskie - Zalesie
Gmina Pionki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00126104
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00126104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-08 12:19
- Lokalizacja
- Pionki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-abfc10f8-a5f4-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 7962876911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00126104 z dnia 2023-03-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej w m. Działki Suskowolskie - Zalesie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pionki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 6a
1.5.2.) Miejscowość: Pionki
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486121514
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gmina-pionki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-pionki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-abfc10f8-a5f4-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej w m. Działki Suskowolskie - Zalesie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abfc10f8-a5f4-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00126104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041449/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi gminnej w m Działki Suskowolskie - Zalesie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00082444
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP 271.06.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.
Zamówienie obejmuje budowę odcinka drogi gminnej w m. Działki Suskowolskie - Zalesie o długości łącznej 600,32mb , na odcinku od końca istniejącej drogi przez Działki Suskowolskie w kierunku północno – wschodnim do drogi wojewódzkiej nr 691. Projektowany odcinek drogi stanowić będzie dojazd do posesji – nowo powstającej zabudowy jednorodzinnej i stanowić będzie alternatywny dojazd do miejscowości Działki Suskowolskie od drogi nr 691. Zakres prac obejmuje wykonanie robót ziemnych (koryto i nasypy), wykonanie warstwy odcinającej i podbudowy tłuczniowej oraz wykonanie nawierzchni bitumicznej wraz z wykonaniem zjazdów, poboczy, oznakowania i usprawnieniem odwodnienia a także roboty branży teletechnicznej obejmujące budowę kanału technologicznego w związku z planowaną budową drogi gminnej.
Charakterystyka techniczna projektowanej drogi:
Łączna długość ok.600,32mb
Szerokość pasa ruchu Bp1= 2,50 m
Szerokość jezdni Bj1 = 5,00 m
Szerokość pobocza Sp = 1,00 m,
Prędkość projektowana Vp = 40 km/h,
Nośność nawierzchni 80 kN/oś
Kategoria ruchu KR-2,
Klasa techniczna drogi D – dojazdowa,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, iż najkorzystniejsza oferta złożona na kwotę 1.102.204,82zł znacznie przekracza kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na realizację zadania tj. 750.000,00zł. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej, a zatem zaistniały przesłanki z art. 255 pkt 3 ustawy, obligujące Zamawiającego do unieważnienia niniejszego postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1030694,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1250859,24 PLN
| 2023-03-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |