Promocja w ramach projektu „Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja III. Promocja przedsiębiorców będzie realizowana w produkcji filmowej pt. „Mój Bambino”.

Województwo Kujawsko-Pomorskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00051101
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00051101/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-21 10:34
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a29bcf3-bf4a-4e47-9007-2180c5154978
Identyfikator
9561945671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00051101 z dnia 2025-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja w ramach projektu „Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja III. Promocja przedsiębiorców będzie realizowana w produkcji filmowej pt. „Mój Bambino”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja w ramach projektu „Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja III. Promocja przedsiębiorców będzie realizowana w produkcji filmowej pt. „Mój Bambino”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a29bcf3-bf4a-4e47-9007-2180c5154978

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051101

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043071/36/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.81 Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP w produkcji filmowej pt. „Mój Bambino”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571798

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki znajduje się w sekcji "informacje dodatkowe"

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.93.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Promocja marek regionalnych w formie produkcji filmowych, w których promowani będą przedsiębiorcy z sektora MŚP, w ramach projektu „Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja III. Promocja przedsiębiorców będzie realizowana w produkcji filmowej pt. „Mój Bambino” - szczegółowo opisane we wzorze umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 92110000-5 - Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 990000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 990000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 990000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi jedna z okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1-5 i 7-14. Przepis art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b stanowi, że Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
1) dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn:
b) związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów ‒ jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.
W związku z koniecznością promocji marek regionalnych w formie produkcji filmowych, w których promowani będą przedsiębiorcy z sektora MŚP, w ramach projektu „Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja III. Promocja przedsiębiorców będzie realizowana w produkcji filmowej pt. „Mój Bambino”, należy wszcząć postępowanie w trybie z wolnej ręki. Zgodnie z art. 305 pkt. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit b, do przeprowadzenia postępowania został wybrany tryb z wolnej ręki, gdyż z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych, wynikających z odrębnych przepisów zamówienie może wykonać jeden wykonawca, ponieważ jest on jedynym organizatorem przedmiotowego wydarzenia. W związku z powyższym zaproszenie do negocjacji zostanie skierowane do wykonawcy: Oculu Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, ul. Przędzalniana 59/5U.
2025-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi