Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla zadania „Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznej”

GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00126859
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-03-08 15:05
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5482404950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalacje słoneczneSłoneczne moduły fotoelektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

3 przyznane

INTERNATIONAL COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłogoczów, PL
17 828,85 PLN
International company sp. z o.o.Głogoczów, PL
21 328,2 PLN
INTERNATIONAL COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłogoczów, PL
17 828,85 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.