Modernizacja dróg na terenie Gminy Jordanów w miejscowościach Osielec, Łętownia i Naprawa
Gmina Jordanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00127076
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00127076/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-09 07:52
- Lokalizacja
- Jordanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0df5ecb-aba0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 5521586100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00127076 z dnia 2023-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie Gminy Jordanów w miejscowościach Osielec, Łętownia i Naprawa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jordanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Jordanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-240
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina-jordanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmina-jordanow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0df5ecb-aba0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg na terenie Gminy Jordanów w miejscowościach Osielec, Łętownia i Naprawa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0df5ecb-aba0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00127076
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047403/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja dróg na terenie Gminy Jordanów w m.Osielec, Łetownia, Naprawa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00093556
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5244000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych pn.
„Modernizacja dróg na terenie Gminy Jordanów w miejscowościach Osielec, Łętownia i Naprawa”
W ramach zadania należy wykonać następujące zadania:
Zadanie 1:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn. Modernizacja drogi powiatowej K 1677 w miejscowości Osielec .
W ramach realizacji zadnia zostaną wykonane roboty na odc. ok. 655 mb po stronie lewej: wykonanie krawężnika betonowego, kanalizacji deszczowej, odwodnienie nawierzchni jezdni oraz nawierzchni chodników, oraz wykonanie nawierzchni chodnika w dwóch odcinkach o łącznej długości około 400 mb. Wykonanie dodatkowego odwodnienia w miejscach gdzie istnieje konieczność jego zastosowania ze względu na ukształtowanie terenu, przebudowa zjazdów indywidualnych i publicznych, uzupełnienie poboczy. Regulacja, przełożenie kolidujących urządzeń obcych oraz inne roboty potrzebne do realizacji zadania. Zadanie będzie realizowane w trybie „zaprojektuj i wybuduj”, na podstawie opracowanego Programu Funkcjonalno-Użytkowego.
Szczegółowy zakres robót został zawarty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym ( Osielec) stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Zadanie 2:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn. Modernizacja drogi gminnej nr 440690K w miejscowości Naprawa osiedle Dyrdołowa.
Zadanie polegać będzie na wykonaniu projektu budowlanego wraz z uzyskaniem opinii, uzgodnień i decyzji (ZRID) zezwalających na realizacje inwestycji. Wykonaniu podlegać będą następujące prace budowlane: położenie nowej nawierzchni bitumicznej o grubości około 8 cm, na dł. około 787 mb (od skrzyżowania z DK 28 do mostu na potoku „Naprawka”), wykonanie krawężnika oraz kanalizacji deszczowej – strona lewa, odwodnienie nawierzchni bitumicznej oraz nawierzchni projektowanych chodników, wykonanie nawierzchni chodnika w 2 odcinkach o łącznej długości około 350 mb., roboty ziemne, uzupełnienie poboczy kruszywem, przebudowa zjazdów indywidualnych i publicznych, oraz remont istniejących przepustów. Regulacja, przełożenie kolidujących urządzeń obcych oraz inne roboty niezbędne do realizacji zadania. Realizacja zadania nastąpi w systemie "zaprojektuj (ZRID) i wybuduj".
Szczegółowy zakres robót został zawarty w Programie Funkcjonalno -użytkowym ( Naprawa) stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ.
Zadanie 3:
Wykonanie robót budowlanych pn. Przebudowa drogi -budowa chodnika lewostronnego wraz z kanalizacją deszczową wraz z wylotami, budowa korytka ściekowego za chodnikiem, poszerzeniem jezdni, umocnieniem skarpy drogowej, przebudowa pobocza drogowego, przebudowa zjazdów i skrzyżowań przy drodze powiatowej K 1677 w Łętowni w km 27+500-28+412 o długości 912,00 mb.
Zadanie polegać będzie na polegać będzie na przebudowie drogi powiatowej nr K1677 w msc. Łętownia, poprzez budowę chodnika lewostronnego z odwodnieniem wraz z robotami towarzyszącymi o długości ok. 912,00m. Zmodernizowany i poprawiony zostanie system odwodnienia drogi i terenów przyległych. Chodnik zostanie wykonany z kostki betonowej , zjazdy indywidualne zostaną wykonane z kostki betonowej oraz skrzyżowania , które zostaną wykonane z betonu asfaltowego. W celu odprowadzenia wód wykonana zostanie kanalizacja deszczowa oraz budowa korytka ściekowego. Chodnik będzie posiadał następujące parametry: szer. chodnika - 1,25-2,00m, dł. kanalizacji deszczowej –ok. 727,95m. dł. korytka ściekowego za chodnikiem-ok 587,0m. Dł. bariery stalowej ok. 36,0m 8. Dł. kanału technologicznego -ok 912,0m2. Dł. drenażu DN160 PVC w otulinie –ok. 820,0. Gmina posiada prawomocne pozwolenie na budowę tej inwestycji wraz z niezbędną dokumentacją projektowo- kosztorysową.
Szczegółowy zakres robót został zawarty w Dokumentacji technicznej ( Łetownia) stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45243510-0 - Budowa nasypów
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty w terminie przewidzianym na składanie ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2023-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |