Naprawa nawierzchni wewnętrznej drogi dojazdowej do szkoły
PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00445022
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00445022/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-05 13:11
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0a59007-1f3c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 9461834469
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445022 z dnia 2024-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa nawierzchni wewnętrznej drogi dojazdowej do szkoły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432519302
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Muzyczna 10A
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-612
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 815327239
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@liceumplastyczne.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/plastyklublin
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa nawierzchni wewnętrznej drogi dojazdowej do szkoły2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0a59007-1f3c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445022
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377114
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Faktyczne: Konieczność natychmiastowej naprawy nawierzchni drogi dojazdowej, która uległa uszkodzeniu wskutek intensywnych nawalnych deszczy. Aby zapewnić bezpieczeństwo ludzi i pojazdów poruszających się do i ze szkoły niezbędne jest pilne wykonanie prac, polegających na usunięciu ubytków i wykonaniu nawierzchni z masy bitumicznej. Termin na wykonanie prac Zamawiający wyznacza na 10 lipca 2024 r.
Prawne:
Skutki wystąpienia gwałtownych opadów dla istniejącej nawierzchni drogi stanowią okoliczność nieprzewidywalną dla Zamawiającego, a konieczność ich natychmiastowego usunięcia wynika z faktu iż jest to jedyna droga dojazdowa do posesji po której odbywa się ruch samochodów obsługujących publiczną szkołę artystyczną liczącą kilkuset uczniów. Wobec powyższego Zamawiający uznał za spełnione przesłanki określone w art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 211382,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Naprawa nawierzchni drogi dojazdowej obejmująca wykonanie nowej nawierzchni z masy bitumicznej wraz z niezbędnymi robotami przygotowawczymi oraz dostosowanie wiaty śmietnikowej do nowego przebiegu drogi. Przedmiar dostępny na stronie internetowej Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259999,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo - Budowlana "WU-ZET" Zenon Wajstuch
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9221581773
7.3.3) Ulica: Spacerowa 6
7.3.4) Miejscowość: Szczebrzeszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 22-460
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259999,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-31| 2024-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |