Modernizacja boiska do piłki nożnej oraz boiska wielofunkcyjnego na os. Stefana Batorego w Poznaniu
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00127312
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00127312/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-09 09:11
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd8641ec-a92d-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00127312 z dnia 2023-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska do piłki nożnej oraz boiska wielofunkcyjnego na os. Stefana Batorego w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska do piłki nożnej oraz boiska wielofunkcyjnego na os. Stefana Batorego w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd8641ec-a92d-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00127312
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029431/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wymiana nawierzchni ze sztucznej trawy boiska do piłki nożnej, uzupełnienie ubytków w nawierzchni na boisku wielofunkcyjnym oraz wymiana piłkochwytów/ogrodzenia kompleksu (os. Piątkowo)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00091114
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.146.2022.LJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest:
a) wymiana nawierzchni boiska do piłki nożnej z miejscową naprawą podbudowy,
b) wymiana paneli ogrodzeniowych wokół boiska do piłki nożnej na siatkę do piłkochwytów z PE,
c) naprawa nawierzchni z poliuretanu na boisku wielofunkcyjnym,
d) wymiana uszkodzonych paneli ogrodzeniowych przy boisku wielofunkcyjnym na panele w dobrym stanie technicznym pochodzące z demontażu ogrodzenia przy boisku do piłki nożnej,
e) utylizacja powstałych odpadów.
2) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 48 miesięcznego okresu gwarancji na wykonane roboty będące przedmiotem zamówienia, w tym montażowe i instalacyjne oraz na dostarczone i wbudowane materiały w ramach przedmiotu zamówienia.
3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ, wraz z załącznikami do umowy.
4) Zamawiający w celach informacyjnych załącza do dokumentacji postępowania notatkę z dokonanej odkrywki podbudowy boiska do piłki nożnej, przedmiar oraz zdjęcia nawierzchni boisk, stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
Ponadto, Wykonawca samodzielnie może zapoznać się z obiektem wskazanym w dokumentacji postepowania, do którego dostęp jest nieograniczony.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu zostały odrzucone na postawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy, ponieważ ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |