Zakup i dostawa specjalistycznej karetki wraz z wyposażeniem

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00445025
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00445025/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-05 13:11
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4e04813e-8188-40d6-be64-b44d428e9ace
Identyfikator
5631863730
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Karetki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445025 z dnia 2024-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa specjalistycznej karetki wraz z wyposażeniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110196908

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ceramiczna 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 562 32 54

1.5.8.) Numer faksu: 562 32 47

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@szpitalchelm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalchelm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa specjalistycznej karetki wraz z wyposażeniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e04813e-8188-40d6-be64-b44d428e9ace

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445025

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103569/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.17 Zakup specjalistycznej karetki wraz z wyposażeniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430700

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.3311.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 313250 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa specjalistycznej karetki wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego zawiera Wykaz parametrów technicznych – załącznik nr 2 do SWZ, a wymagania dotyczące realizacji dostawy w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Wykonawca wypełniając parametry wskazane w załączniku nr 2 potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego.
2. Powody niedokonania podziału zamówienia na części:
Przedmiot zamówienia stanowi dostawę pojazdu, na którym wykonano kompleksową adaptację, zabudowę medyczną w wyniku czego będzie odbiór zgodnego z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa ambulansu wraz z wymaganym sprzętem medycznym. Przedmiot zamówienia tworzy nierozerwalną całość i dzielenie tego zamówienia na części ze względów technicznych jak i organizacyjnych spowodowałoby nadmierne trudności przy jego realizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114121-3 - Karetki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy