Przebudowa dróg powiatowych w zakresie budowy doświetleń przejść dla pieszych w formule „zaprojektuj i wybuduj” – część I
Powiat Wrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00127583
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00127583/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-09 10:21
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45fa4fef-98b8-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 8971647961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00127583 z dnia 2023-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych w zakresie budowy doświetleń przejść dla pieszych w formule „zaprojektuj i wybuduj” – część I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 7222066
1.5.8.) Numer faksu: 717221706
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwroclawski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg powiatowych w zakresie budowy doświetleń przejść dla pieszych w formule „zaprojektuj i wybuduj” – część I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45fa4fef-98b8-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00127583
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032184/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa dróg powiatowych w zakresie budowy doświetleń przejść dla pieszych w formule zaprojektuj-wybuduj w podziale na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00048252
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP-ZP.272.2.3.2023.MC.II
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 524043,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego opracowania są wymagania dotyczące wykonania i odbioru opracowań projektowych oraz robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach zadania pn.: Przebudowa dróg powiatowych w zakresie budowy doświetleń przejść dla pieszych w formule „zaprojektuj i wybuduj” - część I.
Przedmiotem opracowania jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych w ramach zadania obejmującego przebudowę dróg powiatowych w zakresie budowy doświetleń przejść dla pieszych w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Zakres zadania obejmuje:
1) opracowanie dokumentacji projektowej doświetlenia dziewięciu wskazanych przejść dla pieszych wraz z uzyskaniem wszelkich decyzji, uzgodnień i pozwoleń oraz uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę lub dokonaniem bez sprzeciwu zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę,
2) wykonanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
3) nadzór autorski nad opracowaną dokumentacja na etapie realizacji robót,
4) budowę oświetlenia solarnego ulicznego zasilanego niezależnie z baterii słonecznych lub hybrydowego solarnowiatrowego wspomaganego turbiną wiatrową, w zależności od warunków terenowych w miejscu instalacji infrastruktury,
5) badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar),
6) zabezpieczenie istniejących sieci zlokalizowanych w obrębie robót,
7) opracowanie projektów zmiany stałej organizacji ruchu w obrębie doświetlanych przejść dla pieszych i ich wdrożenie w terenie,
8) odbudowa i odtworzenie do stanu pierwotnego elementów pasa drogowego zajętego na czas robót budowlanych.
9) obsługa geodezyjna i opracowanie dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31712331-9 - Fotoogniwa
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 496135,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 621525,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 496135,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wielobranżowe Przedsiębiorstwo 3d Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540311321
7.3.3) Ulica: Kijowska 20
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-703
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
kierowanie robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie w sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz stworzenie projektu budowlanego z zakresu projektowania linii energetycznych oświetlenia ulicznego.
IE Jacek Rojek
ul. Leśna 35b/3
81-549 Gdynia
NIP: 946-251-58-03
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 496135,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-05-27| 2023-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |