Przebudowa sieci dróg powiatowych na terenie Powiatu Pleszewskiego
POWIAT PLESZEWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00127621
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00127621/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-09 10:30
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-661299a4-97f5-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 6080091886
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00127621 z dnia 2023-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa sieci dróg powiatowych na terenie Powiatu Pleszewskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PLESZEWSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pleszewie. Wydział Nieruchomości, Inwestycji i Rozwoju.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854808
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 79
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 627429637
1.5.8.) Numer faksu: +48 627429665
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatpleszewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatpleszewski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-661299a4-97f5-11ed-94da-6ae0fe5e71591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa sieci dróg powiatowych na terenie Powiatu Pleszewskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-661299a4-97f5-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00127621
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043493/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa sieci dróg powiatowych na terenie Powiatu Pleszewskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00056654
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NR.272.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4299978,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zmówienia jest przebudowa następujących odcinków dróg powiatowych: 1). droga powiatowa nr 4311P na odcinku Czermin – Strzydzew, gm. Czermin. Długość odcinka: 0,989 km, szerokość: 5,0 m. Zakres robót: karczowanie zagajników, wykonanie poszerzeń, wyrównanie podbudowy i wykonanie nowej nawierzchni jezdni, utwardzenie poboczy, dostosowanie istniejących zjazdów. 2). droga powiatowa nr 4321P w m. Izbiczno, gm. Dobrzyca. Długość odcinka: 0,899 km, szerokość: 5,0 m.
Zakres robót: karczowanie zagajników, wykonanie poszerzeń, wyrównanie podbudowy i wykonanie nowej nawierzchni jezdni, utwardzenie poboczy, odtworzenie rowów, dostosowanie istniejących zjazdów. 3). droga powiatowa nr 4323P na odcinku Karmin – Czarnuszka, gm. Dobrzyca. Długość odcinka: 0,999 km, szerokość: 5,0 m. Zakres robót: karczowanie zagajników, wykonanie poszerzeń, wyrównanie podbudowy i wykonanie nowej nawierzchni jezdni, utwardzenie poboczy, oczyszczenie rowów. 4). droga powiatowa nr 4335P w m. Kowalew, gm. Pleszew. Długość odcinka: 0,999 km, szerokość: 5,0m. Zakres robót: karczowanie zagajników, wykonanie poszerzeń, wyrównanie podbudowy i wykonanie nowej nawierzchni jezdni, utwardzenie poboczy, oczyszczenie rowów. 5). droga powiatowa nr 4320P na odcinku Chocz – Olesiec Nowy, gm. Chocz. Długość odcinka: 0,999 km, szerokość: 5,0 m. Zakres robót: wykonanie poszerzeń, wyrównanie podbudowy i wykonanie nowej nawierzchni jezdni, utwardzenie poboczy, odtworzenie rowów, dostosowanie istniejących zjazdów. 6) droga powiatowa nr 4313P w m. Orlina Duża, gm. Gizałki. Długość odcinka: 0,996 km, szerokość: 3,5 m. Zakres robót: wykonanie poszerzeń, wyrównanie podbudowy oraz wykonanie nowej nawierzchni jezdni, wykonanie poboczy.
7). droga powiatowa nr 4327P w m. Popówek, gm. Gołuchów. Długość odcinka: 0,999 km, szerokość: 6,0 m. Zakres robót: wykonanie poszerzeń, wyrównanie podbudowy i wykonanie nowej nawierzchni jezdni, utwardzenie poboczy, odtworzenie rowów, dostosowanie istniejących zjazdów.
Inwestycja realizowana w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4413945,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7298489,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4413945,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD - Szablewski Sp.j
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364299184
7.3.3) Ulica: Kaliska 38A
7.3.4) Miejscowość: Nowe Skalmierzyce
7.3.5) Kod pocztowy: 63-460
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4413945,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-09-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |