Wykonanie zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości w miejscu prześwitów pomiędzy sąsiadującymi obiektami mostowymi w ciągu dróg admin. przez GDDKiA Oddział Lublin, w podziale na 4 części.
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00127847
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00127847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-09 11:18
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-331b981b-ac54-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7122427134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00127847 z dnia 2023-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości w
miejscu prześwitów pomiędzy sąsiadującymi obiektami mostowymi w ciągu
dróg admin. przez GDDKiA Oddział Lublin, w podziale na 4 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 21
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-075
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 815349241
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_publ_Lublin@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości wmiejscu prześwitów pomiędzy sąsiadującymi obiektami mostowymi w ciągu
dróg admin. przez GDDKiA Oddział Lublin, w podziale na 4 części.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-331b981b-ac54-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00127847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00077119/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Wykonanie zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości w miejscu prześwitów pomiędzy obiektami mostowymi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00095205
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O/LU-D-3.2421.4.2023.AG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości w miejscu prześwitów pomiędzy sąsiadującymi obiektami mostowymi w ciągu dróg administrowanych przez GDDKiA Oddział LublinCzęść 1:
1) Wiadukt nad przejazdem gospodarczym w km 6+618 drogi 12s w m. Bronowice
2) Wiadukt nad DW 738 w km 7+420 drogi 12s w m. Bronowice
3) Wiadukt nad DW 741 w km 7+982 drogi 12s w m. Bronowice
4) Wiadukt nad drogą dojazdową w km 10+332 drogi S12s w m. Puławy
5) Wiadukt nad torem bocznicy kolejowej w km 10+976 drogi 12i w m. Puławy
6) Wiadukt nad drogą gminną w km 22+570 drogi S12s w m. Sielce
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
4.5.5.) Wartość części: 112900,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości w miejscu prześwitów pomiędzy sąsiadującymi obiektami mostowymi w ciągu dróg administrowanych przez GDDKiA Oddział LublinCzęść 2:
1) Wiadukt nad drogą powiatową 2211L w km 7+709 drogi S12k w m. Dąbrowica
2) Wiadukt nad przejściem ekologicznym w km 58+010 drogi S12s w m. Kolonia Snopków
3) Wiadukt nad przejściem ekologicznym w km 61+146 drogi S12s w m. Kolonia Dys Południe
4) Wiadukt nad linią kolejową i DP 2224L w km 66+827 drogi S12s w m. Łysaków
5) Wiadukt nad drogą krajową S12 w km 73+304 drogi S12s w m. Świdnik
6) Most nad rowem bez nazwy w km 80+858 drogi S12s w m. Krępiec
7) Most nad rowem bez nazwy w km 85+126 drogi S12s w m. Wierzchowiska
8) Most nad rzeką Stoki w km 85+367 drogi S12s w m. Wierzchowiska
9) Wiadukt nad DK17 w km 93+332 drogi S12s w m. Piaski
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
4.5.5.) Wartość części: 300700,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości w miejscu prześwitów pomiędzy sąsiadującymi obiektami mostowymi w ciągu dróg administrowanych przez GDDKiA Oddział LublinCzęść 3:
1) Wiadukt nad przejściem dla zwierząt w km 85+776 drogi S17 w m. Chrustne
2) Wiadukt nad DK48 w km 87+416 drogi S17 w m. Chrustne
3) Wiadukt nad przejściem dla zwierząt w km 89+946 drogi S17 w m. Sarny
4) Wiadukt nad drogą 1436L w km 90+397 drogi S17 w m. Sarny
5) Wiadukt nad drogą 107444L w km 91+585 drogi S17 w m. Kośmin
6) Wiadukt nad przejściem dla zwierząt w km 92+596 drogi S17 w m. Kośmin
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
4.5.5.) Wartość części: 229100,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczeń chroniących przed upadkiem z wysokości w miejscu prześwitów pomiędzy sąsiadującymi obiektami mostowymi w ciągu dróg administrowanych przez GDDKiA Oddział LublinCzęść 4:
1) Most nad rzeką Duży Pioter w km 98+801 drogi S17 w m. Borysów
2) Wiadukt nad DD11 w km 99+090 drogi S17 w m. Borysów
3) Wiadukt nad DW824 w km 100+969 drogi S17 w m. Żyrzyn
4) Wiadukt nad DK17 w km 101+872 drogi S17 w m. Żyrzyn
5) Wiadukt nad DD12 w km 104+380 drogi S17 w m. Osiny CPV
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
4.5.5.) Wartość części: 161000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2023-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |