Modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Tryl.
Gmina Nowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00127981
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00127981/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-09 11:51
- Lokalizacja
- Nowe, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0d44496-ab80-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5591426287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00127981 z dnia 2023-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Tryl.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Św. Rocha 5
1.5.2.) Miejscowość: Nowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-170
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SEKRETARIAT@GMINANOWE.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminanowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f0d44496-ab80-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Tryl.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0d44496-ab80-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00127981
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036202/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Tryl.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00098434
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKS.271.6.2023.EB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia obejmuje w szczególności na wykonaniu następujących robót: demontaż mieszaczy ścieków w zbiorniku retencyjnym; demontaż rusztów napowietrzających w komorach, demontaż rusztów napowietrzających w zbiorniku, demontaż dekantera pływającego SBR dn300, demontaż dekantera pływającego w zbiorniku retencyjnym osadu nadmiernego dn100, montaż mieszadeł w komorach SBR (montaż istniejących urządzeń); montaż mieszadeł w zbiorniku uśredniającym - retencyjnym (montaż istniejących urządzeń); montaż pompy zatapialnej (montaż istniejących urządzeń), montaż rusztów napowietrzających w zbiorniku retencyjnym osadu nadmiernego - wymiana dyfuzorów; montaż dekantera pływającego w zbiorniku retencyjnym osadu nadmiernego, montaż dekantera pływający SBR, montaż rusztów napowietrzających w reaktorze SBR - wymiana dyfuzorów, naprawa zbiorników - od wewnątrz i od zewnątrz. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie w okresie gwarancji bezpłatnych, okresowych przeglądów niezbędnych do zachowania gwarancji.
Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest do uwzględnienia konieczności zapewnienia ciągłości procesu oczyszczania ścieków. W związku z powyższym wykonywanie wszelkich robót uzależnione będzie od opracowania harmonogramu robót i okresowego wyłączania poszczególnych części i urządzeń oczyszczalni oraz jego zaakceptowania przez osobę zarządzającą procesem oczyszczania ścieków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 6 marca 2023 r. o godz. 9.30 upłynął termin, w jakim wykonawcy mogli składać oferty w przedmiotowym postępowaniu. Przed upływem terminu składania ofert zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jest to kwota 2.450.000,00 zł.W wyznaczonym terminie do zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2023-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |