DOSTAWA GOGLI VR,EYETRAKERÓW, FILAMENTÓW DO DRUKU 3 D ORAZ DROBNYCH PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00051444
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00051444/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-21 11:19
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8a001fb-c397-4168-b2a8-6f2b6d4d9b0f
- Identyfikator
- 5542647568
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Systemy rejestrujące i urządzenia badawczeSpecjalistyczne przyrządy optyczneDrukarki i ploteryArtykuły elektroniczne
Wykonawcy
4 przyznane
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00051444 z dnia 2025-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA GOGLI VR,EYETRAKERÓW, FILAMENTÓW DO DRUKU 3 D ORAZ DROBNYCH PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340057695
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Karola Chodkiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-064
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ukw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ukw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA GOGLI VR,EYETRAKERÓW, FILAMENTÓW DO DRUKU 3 D ORAZ DROBNYCH PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8a001fb-c397-4168-b2a8-6f2b6d4d9b0f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051444
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054845/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.16 Dostawa drobnych części i podzespołów elektronicznych
1.2.20 Dostawa urządzeń i materiałów do druku 3D
1.2.23 dostawa sprzętu komputerowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Kierunki drogi dla gospodarki2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559718
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UKW/DZP-281-D-60/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
DOSTAWA GOGLI VR zgodnie z opisem w swz i projektem umowy4.5.3.) Główny kod CPV: 33120000-7 - Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze
4.5.5.) Wartość części: 5423 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
DOSTAWA EYETRAKERÓW zgodnie z opisem w swz i projektem umowy4.5.3.) Główny kod CPV: 38636000-2 - Specjalistyczne przyrządy optyczne
4.5.5.) Wartość części: 16999,01 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
DOSTAWA FILAMENTÓW DO DRUKU ZGODNIE Z OPISEM W SWZ ORAZ PROJEKTEM UMOWY ZAŁĄCZNIKIEM NR 34.5.3.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery
4.5.5.) Wartość części: 1495 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
opis zgodnie z swz oraz projektem umowy będącym załącznikiem do swz4.5.3.) Główny kod CPV: 31711000-3 - Artykuły elektroniczne
4.5.5.) Wartość części: 6865,92 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA W CZĘŚCI 1Zamawiający informuje, że w części 1 unieważniono postępowanie zgodnie z art. 255 ust.7 Pzp z uwagi na uchylenie się od podpisania umowy przez wybranego wykonawcę.
| 2025-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |