Rozbudowa sieci PTITS – dostępowa sieć światłowodowa
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00128729
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00128729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-09 14:14
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7a86e8d-6989-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00128729 z dnia 2023-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci PTITS – dostępowa sieć światłowodowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
bip.erzeszow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa sieci PTITS – dostępowa sieć światłowodowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7a86e8d-6989-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006583/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.7 Rozbudowa środowiska wirtulanego PTITS w Miejskiej Sieci Teleinformatycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Podmiot dofinansowujący: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Projekt/program (nazwa) Rozbudowa systemu transportu publicznego w Rzeszowie Numer identyfikacyjny projektu/programu POPW.02.01.00-18-0003/162.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00451718/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.271.78.273.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowanie sieci PTITS – dostępowej sieci światłowodowej. Sieć światłowodowa połączy punkty ITS z Centralnym Punktem Dystrybucyjnym – zlokalizowanym w serwerowni w budynku przy ul. Okrzei 1 poprzez 19 istniejących punktów węzłowych sieci (BTS)
Zakres rozbudowy sieci obejmuje:
1) wykonanie kanalizacji teletechnicznej i sieci światłowodowej poprzez instalację kabli światłowodowych w wybudowanej mikrokanalizacji teletechnicznej wraz z wykonaniem niezbędnych miejsc rozdziału i zakończeń (mufy, przełącznice, szafki, splitery, itd.);
2) uzgodnienie tras prowadzenia kanalizacji teletechnicznej, szaf, zasobników kablowych i studni teletechnicznych,
Należy przewidzieć podłączenie linii światłowodowych z Centralnego Punktu Dystrybucyjnego – zlokalizowanego w serwerowni w budynku przy ul. Okrzei 1 do 19 punktów węzłowych sieci, instalacje spliterów 1/32 i następnie podłączenie obiektów ITS.
3) przyłącza do węzłów sieci (BTS) dla punktów ITS. Połączenia muszą zostać zrealizowane pomiędzy punktami ITS a najbliższym węzłami sieci w postaci linii światłowodowych jednomodowych GPON zaterminowanych po stronie abonenckiej w szafie abo-nenckiej końcówką LC. Po stronie węzła sieci należy dołączyć linię do instalowanych spliterów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono dwie oferty, które zostały odrzucone zgodnie z uzasadnieniem prawnym i faktycznym wskazanym w informacji z dnia 3 marca 2023 r. – w odniesieniu do Wykonawcy IT RES sp z o.o., ul. Mieszka I 73C, 35-303 Rzeszów oraz uzasadnieniem prawnym i faktycznymw informacji z dnia 7 lutego 2023 r. w odniesieniu do Wykonawcy - Leverage Sp. z o.o., ul. Poleczki 12 bud. D, 02-822 Warszawa.
Biorąc pod uwagę powyższe Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art 255 pkt 1 Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2023-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |