Budowa dwóch zbiorników retencyjnych na Osiedlu Przylesie w Bolesławcu w formule zaprojektuj i wybuduj – II postępowanie
GMINA MIEJSKA BOLESŁAWIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00128824
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00128824/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-09 14:35
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f4bc0c0-a794-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 6121636326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00128824 z dnia 2023-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch zbiorników retencyjnych na Osiedlu Przylesie w Bolesławcu w formule zaprojektuj i wybuduj – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BOLESŁAWIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821405
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d.wawrzkiewicz@um.boleslawiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f4bc0c0-a794-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dwóch zbiorników retencyjnych na Osiedlu Przylesie w Bolesławcu w formule zaprojektuj i wybuduj – II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f4bc0c0-a794-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128824
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031569/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Budowa dwóch zbiorników retencyjnych na Osiedlu Przylesie w Bolesławcu w formule zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00090618
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI-II.271.4.2023.DW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja w formule "zaprojektuj i wybuduj" inwestycji polegającej na budowie dwóch zbiorników retencyjnych w dwóch różnych lokalizacjach na terenie miasta Bolesławiec. Zamierzenie budowlane przewidziane jest na działkach:
- zbiornik na Osiedlu Przylesie, działki o numerach: 288/1, 194/1 i 288/3 zlokalizowanych w obrębie 0006 miasta Bolesławiec,
- zbiornik na Osiedlu Kwiatowym, działki o numerach: 931/5, 931/18, 1112/1, 1195, 1112/6, 1112/7 i 1112/4 zlokalizowanych w obrębie 0007 miasta Bolesławiec.
3.1 Zgodnie z posiadanymi materiałami, przewiduje się wykonanie dwóch zbiorników podziemnych, betonowych o pojemności 1180 m3 i 900 m3, zlokalizowanych w dwóch odrębnych miejscach na terenie miasta Bolesławiec (59-700 Bolesławiec).
3.2 Szczegółowy zakres robót zawarty jest w Załączniku A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia wraz załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono dwie oferty. Ceny wszystkich złożonych ofert przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z tym postępowanie zostaje unieważnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2023-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |