Utrzymanie zieleni w pasach drogowych dróg publicznych i wewnętrznych oraz na nieruchomościach niezabudowanych w latach 2024-2025 dla rejonu nr 4 Górna Wschód.
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00051491
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00051491/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-21 11:24
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e2e334b-4969-4eb0-8f69-5b7e12f716e4
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00051491 z dnia 2025-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie zieleni w pasach drogowych dróg publicznych i wewnętrznych oraz na nieruchomościach niezabudowanych w latach 2024-2025 dla rejonu nr 4 Górna Wschód.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie zieleni w pasach drogowych dróg publicznych i wewnętrznych oraz na nieruchomościach niezabudowanych w latach 2024-2025 dla rejonu nr 4 Górna Wschód.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e2e334b-4969-4eb0-8f69-5b7e12f716e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051491
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
1. Podstawa prawna - art. 305 pkt 1 w związku z art. 214. Ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320t.j.)
2. Podstawa faktyczna - przedmiotem zamówienia jest powtórzenie tego samego rodzaju usług, które były przedmiotem zamówienia podstawowego „Utrzymanie zieleni
w pasach drogowych dróg publicznych i wewnętrznych oraz na nieruchomościach niezabudowanych w latach 2022-2024” w podziale na 7 części – Część 4 –Górna Wschód. Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie przetargu nieograniczonego. Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług było przewidziane oraz zostanie udzielone w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego umowa Nr CUW-WE.263.49.2022 z dnia 31.05.2022 r. W zamówieniu podstawowym przewidziano możliwość powtórzenia do 100 % wartości zamówienia podstawowego dla tej części (części zamówienia) – dotychczas nie powtarzano Zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-II.271.75.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni w pasach drogowych dróg publicznych i wewnętrznych oraz na nieruchomościach niezabudowanych w latach 2024- 2025 dla dla rejonu nr 4 Górna Wschód które obejmować będzie wszelkie czynności mające na celu bieżące utrzymanie drzew i krzewów m.in: wycinanie drzew, przycięcia koron drzew, sadzenie drzew, usuwanie wiatrołomów, frezowanie starych pni, przycięcie krzewów, sadzenie krzewów itp
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 5 do Zaproszenia do negocjacji (Wzór umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DREWZEL Gabriel Skrzypczyński Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8291738050
7.3.3) Ulica: Wojsławice 107b
7.3.4) Miejscowość: Wojsławice
7.3.5) Kod pocztowy: 98-220
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119296,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-31| 2025-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |