„Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Łękawica”
Gmina Łękawica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00128950
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00128950/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-09 15:03
- Lokalizacja
- Łękawica, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-596c5246-b1c8-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5532462904
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00128950 z dnia 2023-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Łękawica”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łękawica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182634
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wspólna 24
1.5.2.) Miejscowość: Łękawica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-321
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338651601
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lekawica@lekawica.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lekawica.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-596c5246-b1c8-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Łękawica”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-596c5246-b1c8-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128950
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005000/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Łękawica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00106201
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Ri.271.3.2023.IS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych w ramach zadania inwestycyjnego pn: „Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Łękawica”.
2. Zakres prac obejmuje:
2.1 Remont dróg:
a) ul. Storczykowa w Łękawicy;
b) ul. Mostowa w Kocierzu Moszczanickim;
2.2. Przebudowę dróg:
a) ul. Porębska w Łękawicy;
b) ul. Kwiatowa w Łękawicy;
c) ul. Makowa w Łękawicy;
d) ul. Pasieczna w Łękawicy;
e) ul. Skalna w Okrajniku;
f) ul. Łagodna w Łysinie;
g) ul. Słoneczna w Kocierzu Rychwałdzkim;
h) ul. Studencka w Kocierzu Rychwałdzkim;
i) droga bez nazwy - nr działki 1702, 1716 w Kocierzu Rychwałdzkim;
j) ul. Pogodna w Kocierzu Moszczanickim;
k) droga bez nazwy – nr działki 1631/1, 1631/2 w Kocierzu Moszczanickim;
l) ul. Orzechowa w Kocierzu Moszczanickim;
m) ul. Bednarska w Kocierzu Moszczanickim;
n) ul. Rokiciowa w Kocierzu Moszczanickim;
o) ul. Polna w Kocierzu Moszczanickim;
p) ul. Mieczykowa w Łękawicy;
2.3 Przebudowę dróg:
a) ul. Równa w Okrajniku;
b) droga os. Alaska w Łękawicy;
c) ul. Firmowa w Łękawicy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w:
a) Przedmiarze robót – Załącznik nr 6 SWZ,
b) Dokumentacji technicznej – Załącznik nr 7.1 SWZ – dot. opisu przedmiotu zamówienia wskazanego w pkt 2.2 SWZ ;
c) Dokumentacji technicznej – Załącznik nr 7.2 SWZ – dot. opisu przedmiotu zamówienia wskazanego w pkt 2.3 SWZ obejmującego wyłącznie przebudowę ul. Równej w Okrajniku;, drogi os. Alaska w Łękawicy, ul. Firmowej w Łękawicy.
d) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – Załączniki nr 8 SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający błędnie określił przedmiot zamówienia w odniesieniu do zakresu rzeczowego ujętego w promesie Programu Rządowy Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na dofinansowanie przedmiotu zamówienia.| 2023-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |