Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby projektów realizowanych na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
Politechnika Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00129473
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-10 09:28
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5840203593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Artykuły informacyjne i promocyjne
Wykonawcy
5 przyznanych
BŁAŻEJ KREMPEĆBolesławiec, PL
22 447,5 PLNBŁAŻEJ KREMPEĆBolesławiec, PL
5891,15 PLNBARTOSZ KRAJEWSKIChełm, PL
1107 PLNBŁAŻEJ KREMPEĆBolesławiec, PL
5891,15 PLNBARTOSZ KRAJEWSKIChełm, PL
1107 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.