Roboty konserwacyjne i naprawcze obiektów administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021 - umowa ramowa.
Jednostka Wojskowa Nr 6021
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00129915
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00129915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-10 11:18
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c5972c6-a299-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5222998740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00129915 z dnia 2023-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty konserwacyjne i naprawcze obiektów administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021 - umowa ramowa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021
1.3.) Oddział zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146268471
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 9/13
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 261847581
1.5.8.) Numer faksu: 261847577
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozgst.zampub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ozgst.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty konserwacyjne i naprawcze obiektów administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021 - umowa ramowa.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c5972c6-a299-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00129915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085175/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 14/2022/TP/INFR
4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 2520630,59
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są: roboty konserwacyjne i naprawcze obiektów administrowanych przez ZAMAWIAJĄCEGO. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 45000000-7 Roboty budowlane
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki
do SWZ tj.: Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiar Robót (załączniki od nr 1.1 do nr 1.17) oraz nr 9 tj.: Projektowane postanowienia umowy, stanowiące materiał pomocniczy.
3. Zakres i lokalizacja przewidzianych robót:
1) Roboty konserwacyjne dekarskie i blacharskie na budynku 114
w Kompleksie Wojskowym K-0044 (naprawa pokrycia dachu);
2) Roboty konserwacyjne I pietra budynki nr 21 w Kompleksie Wojskowym
K-0044 (odnowienie pomieszczeń biurowych, sanitariatów i korytarza);
3) Roboty konserwacyjne w budynku nr 30 w Kompleksie Wojskowym K-0044 (wymiana krat stalowych, wstawienie drzwi stalowych i roboty towarzyszące);
4) Roboty konserwacyjne w budynku nr 1 w Kompleksie Wojskowym K-3796 (wymiana drzwi, krat i okien);
5) Roboty konserwacyjne w hali ujeżdżalni w budynku nr 10 w Kompleksie Wojskowym K-4699 (naprawa pokrycia dachu, zakończenie robót, podsufitka, odboje, czyszczenie ścian na podstawie ekspertyzy technicznej);
6) Roboty konserwacyjne w budynku nr 18 w Kompleksie Wojskowym K-4699 (konserwacja pomieszczeń, naprawa elewacji i pokrycia dachu);
7) Roboty konserwacyjne budynku nr 2 w Kompleksie Wojskowym K-0018 (naprawa ogrodzenia i ławy pomiarowej);
8) Roboty konserwacyjne w budynku nr 10 w Kompleksie Wojskowym K-1024 (wymiana krat i okien);
9) Roboty konserwacyjne w pomieszczeniach 3, 4, 5 w budynku nr 19 w Kompleksie Wojskowym K-1024 (wymiana drzwi, krat i okien);
10)Roboty konserwacyjne w budynku nr 9 w Kompleksie Wojskowym K-1024 (naprawa instalacji wentylacji w pomieszczeniu nr 12 brama nr 17);
11)Roboty konserwacyjne w Kompleksie Wojskowym K-0044 ( naprawa ogrodzenia wewnętrznego magazynów uzbrojenia- budynki 41- 49 );
12)Roboty konserwacyjne w Kompleksie Wojskowym K-1024 (naprawa ogrodzenia i bram: wykonanie progów zwalniających);
13)Roboty konserwacyjne w Kompleksie Wojskowym K-1024 (naprawa placów: likwidacja górki najazdowej, naprawa nawierzchni dla miejsc postojowych, naprawa nawierzchni po przeniesieniu śmietnika, naprawa nawierzchni przy budynku nr 15);
14)Roboty konserwacyjne pomieszczeń parteru w budynku nr 1 w Kompleksie Wojskowym K-1024 (roboty budowlane, sanitarne i elektryczne );
15)Roboty konserwacyjne w budynku nr 114 w Kompleksie Wojskowym K-0044 (naprawa filtra tłumiącego na istniejącej instalacji elektrycznej).
4. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego WYKONAWCĘ, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. ZAMAWIAJĄCY, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane ZAMAWIAJĄCY określa tym samym minimalne parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały, aby spełniać wymagania stawiane przez ZAMAWIAJĄCEGO. ZAMAWIAJĄCY tym samym za równoważny uzna każdy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. Pod pojęciem „parametry" rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo i wytrzymałość. WYKONAWCA nie może użyć do realizacji zamówienia wyrobów budowlanych o gorszych parametrach technicznych i jakościowych niż te, wskazane w Specyfikacji Technicznej Warunków Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiarze Robót. Nazwy, symbole i znaki firmowe producentów, dane techniczne i opisy technologii zostały podane jedynie w celu jak najdokładniejszego określenia elementów, urządzeń i materiałów, które mogą być użyte do realizacji przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że WYKONAWCA nie będzie zobowiązany do zastosowania konkretnych wyrobów i może on stosować inne, pod warunkiem ich zgodności z wyrobami podanymi w dokumentacji pod względem: gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, liczba elementów składowych), charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość tworzywa), parametrów technicznych (np. wytrzymałość, trwałość, konstrukcja, itp.), wyglądu (struktura, faktura, barwa).
5. ZAMAWIAJĄCY wymaga udzielenia minimum 36 miesięcy, maksimum 60 miesięcy gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2817744,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3152895,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2817744,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ADBUD Adam Sojka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551826420
7.3.3) Ulica: Niziny 62
7.3.4) Miejscowość: Tuczępy
7.3.5) Kod pocztowy: 28-142
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2817744,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2023-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |