CZYSZCZENIE PRZEWODÓW KOMINOWYCH......W BUD ADMINISTROWANYCH PRZEZ MPGN SP. Z O.O. W GRUDZIĄDZU W OKRESIE OD 01.03.2023R. DO 31.12.2024R
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00130066
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-10 11:54
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8762162260
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi czyszczenia pieców i kominów
Wykonawcy
3 przyznane
KRYSTYNA TRĘDOWICZGRUDZIĄDZ, PL
178,59 PLNKAZIMIERZ WIERZCHOWSKIGrudziądz, PL
178,59 PLNKAZIMIERZ WIERZCHOWSKIGrudziądz, PL
178,59 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.