Przygotowanie posiłków z dostawą do Dziennego Domu ,,Senior+” w Ostrowie Wielkopolskim przy ul Raszkowskiej 39.

Dzienny Dom Senior +

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00051706
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00051706/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-21 11:48
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4e2d820c-948c-4920-a875-7870ae5ac8da
Identyfikator
6222837865
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

"STYLOWA" SPÓŁKA CYWILNA ANNA MIELCAREK, MARCIN MIELCAREKOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
357 291 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00051706 z dnia 2025-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie posiłków z dostawą do Dziennego Domu ,,Senior+”
w Ostrowie Wielkopolskim przy ul Raszkowskiej 39.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dzienny Dom Senior +

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520182808

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Raszkowska 39

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kierownik@dziennydom.pl ksiegowosc@dziennydom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dziennydom.ssdip.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e2d820c-948c-4920-a875-7870ae5ac8da

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie posiłków z dostawą do Dziennego Domu ,,Senior+”
w Ostrowie Wielkopolskim przy ul Raszkowskiej 39.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e2d820c-948c-4920-a875-7870ae5ac8da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051706

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013281/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przygotowanie posiłków z dostawą do Dziennego Domu "Senior+" w Ostrowie Wielkopolskim"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609408

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DDS.231.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 342595,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie i dostarczenie do Dziennego Domu „Senior+” w Ostrowie Wielkopolskim ul. Raszkowska 39: śniadań i obiadów dwudaniowych.
Przygotowywanie posiłków odbywać się musi w oparciu o system HACCP, zgodnie z ustawą z 25.08.2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023r. poz. 1448)
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia dostarczy poporcjowane: wędliny, sery, warzywa, mięso, masło, ciasto, pieczywo. W zależności od rodzaju posiłku dodatkowego również ten posiłek.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli jakości oraz wagi wydawanych posiłków.
Wykonawca przedstawi zamawiającemu jadłospis z 2 – dniowym wyprzedzeniem przed kolejnym, nadchodzącym tygodniem. Zamawiający sprawdzi jadłospis niezwłocznie po otrzymaniu. W przypadku niezatwierdzenia jadłospisu wykonawca przedstawi nową propozycję tak, aby zamawiający miał możliwość akceptacji jadłospisu.
Zamawiający wymaga, aby dostarczane posiłki były zróżnicowane pod względem rodzajowym.
Zamawiający dopuszcza możliwość powtórzenia się posiłku dwa raz w 7 dniowym jadłospisie za uprzednią zgodą kierownika Dziennego Domu „Senior+”.
Wykonawca dostarczy posiłki w atestowanych do transportu żywności naczyniach i termosach zapewniających odpowiednia temperaturę. Temperatura posiłków w momencie wydawania powinna wynosić dla dań serwowanych na gorąco – zupa, napoje gorące, II danie 60oC (+/- 2 oC), dla dań serwowanych na zimno – potraw wymagających warunków chłodniczych 8 oC (+/- 2 oC). Wykonawca przedstawi na każde żądanie Zamawiającego udokumentowany pisemnie monitoring temperatur posiłków.
Dzienną ilość posiłków uwarunkowaną aktualną liczbą uczestników, Zamawiający ustali z Wykonawcą na podstawie sms-owego zamówienia dzień wcześniej do godziny 13:00.
Zamawiający zwróci Wykonawcy po wydanych posiłkach brudne pojemniki wraz z niewydanymi resztkami posiłków i odpadkami w godzinach:
śniadanie od godziny 10:00 do godziny 11:00
obiad od godziny 14:00 do godziny 14:30
Wykonawca jest zobowiązany do pobierania i przechowywania próbek podanych posiłków w specjalnie przeznaczonych do tego lodówkach przez okres 72 godz. od upływu dnia podania. Pobór próbek i ich przechowywanie następuje zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 17.04.2007r. w sprawie pobierania i przechowywania próbek żywności przez zakłady żywienia zbiorowego typu zamkniętego.
Termin wykonania zadania – od poniedziałku do piątku. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć posiłki tj. śniadanie od godziny 8.00 do 8.30, obiady od godziny 12.00 do 12.30
Przewidywana ilość świadczeń tj. śniadania i dwudaniowego obiadu w okresie obowiązywania umowy: minimum 6000 świadczeń, maksymalnie do 11250 świadczeń.
Przewidywana ilość świadczeń tj. posiłków w ramach imprez okolicznościowych w okresie obowiązywania umowy: minimum 55 świadczeń, maksymalnie do 110 świadczeń.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357291,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 395981,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 357291,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Stylowa s.c. Anna Mielcarek Marcin Mielcarek

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Anna Mielcarek Marcin Mielcarek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221873793

7.3.3) Ulica: Poznańska 2

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 63-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357291,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi