Modernizacja instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 w Krakowie przy ul. Zdrowej 6
Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00130888
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00130888/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-10 14:34
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49820e36-a3c8-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6751041971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00130888 z dnia 2023-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 w Krakowie przy ul. Zdrowej 6
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl5@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 w Krakowie przy ul. Zdrowej 62.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49820e36-a3c8-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00130888
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044801/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 107 w Krakowie, ul. Zdrowa 6
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00117654
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zam. przeprow. w 2020r. post. w trybie PN pn:„Modernizacja inst. elektr. w bud. SPOI Nr 107 w Krakowie ul. Zdrowa 6” . W ogł. o zam. dla zam. podst. Zam. przewidział możliwość udzielenia zam., w art.67ust.1 pkt.6 ustawy PZP obow. w ww. dacie /-zwanym dalej zam. podobnym oraz określił jego przedmiot, zakres i warunki, na jakich zostanie udzielone. Przepis art.67 ust.1 pkt.6 ustawy PZP obow. do 31.12.2019r. odpowiada normie prawnej zwartej w art.305 ust.1 w zw. z 214 ust.1 pkt7 ustawy PZP obecnie obow., zgodnie z którą Zam. może udzielić zam. z WR. Dla niniejszego zam. podobnego spełnione są warunki na jakich winno zostać udzielone. Zam. ma środki na realizację. Wykonawca zam. podst. tj. „Grupa Dziewoński Sp. z o.o. zrealizował roboty w terminie i z należytą starannością. Standard wyk. zam. podobnego nie będzie gorszy niż w zam. podst. Zam. uwzględnił wartość zam. podob. przy obliczaniu wartości zam. dla zam. podst. Spełnione są przesłanki uprawniające do udzielenia zam. w trybie z WR.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/R/2/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 347977,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót elektroinstalacyjnych w zakresie modernizacji instalacji elektrycznych (n.n. i niskoprądowych) wraz z robotami towarzyszącymi, niezbędnymi do wykonania w celu przywrócenia pomieszczeń do stanu pierwotnego tj. malowaniem ścian i sufitów w części budynku obejmującej wszystkie pomieszczenia I piętra, wymianę instalacji elektrycznych (n.n. i niskoprądowych) piwnic (przyziemia) z wyjątkiem kuchni i zaplecza kuchni (bez malowania), malowanie ścian sali gimnastycznej (bez sufitu), w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 przy ul. Zdrowej 6 w Krakowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 8 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.W przedmiotowym postępowaniu nie została zawarta umowa z powodu nie przystąpienia Wykonawcy: Grupa Dziewoński Sp. z o.o., zwanego dalej „Wykonawcą” do negocjacji. Wykonawca zobowiązany był do przekazania Zamawiającemu w terminie do 7.03.2023 r. swojej „Propozycji wstępnej” zawierającej m.in. kosztorys ofertowy - sporządzony na podstawie otrzymanego w ramach zaproszenia do negocjacji przedmiaru robót. Zamawiający nie otrzymał od Wykonawcy jego „Propozycji wstępnej” - natomiast 8.03.2023r. tj. w dniu wyznaczonym przez Zamawiającego jako termin negocjacji, Wykonawca poinformował Zamawiającego (e-mail), że nie weźmie udziału w przedmiotowym postępowaniu, z uwagi na brak aktualnie możliwości przygotowania kosztorysu ofertowego.
| 2023-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |