Konserwacja nawierzchni tłuczniowych i poboczy gruntowych dróg leśnych, w tym dojazdów pożarowych, w Nadleśnictwie Sława Śląska.
Nadleśnictwo Sława Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00131036
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00131036/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-10 15:19
- Lokalizacja
- Sława, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2403d248-7b7a-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 9250008875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konserwacji dróg
Wykonawcy
7 przyznanych
JMM ŁUCKA SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Sól, PL
JMM ŁUCKA SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Sól, PL
JMM ŁUCKA SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Sól, PL
JMM ŁUCKA SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Sól, PL
JMM ŁUCKA SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Sól, PL
JMM ŁUCKA SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Sól, PL
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00131036 z dnia 2023-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja nawierzchni tłuczniowych i poboczy gruntowych dróg leśnych, w tym dojazdów pożarowych, w Nadleśnictwie Sława Śląska.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Sława Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970040178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niewidziajły 1a
1.5.2.) Miejscowość: Sława
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-410
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683566229
1.5.8.) Numer faksu: 683566229
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: slawaslaska@zielonagora.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.slawaslaska.zielonagora.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/; https://epuap.gov.pl/wps/portal1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie gospodarki leśnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja nawierzchni tłuczniowych i poboczy gruntowych dróg leśnych, w tym dojazdów pożarowych, w Nadleśnictwie Sława Śląska.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2403d248-7b7a-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00131036
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00193195/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Konserwacja nawierzchni tłuczniowych i poboczy gruntowych dróg leśnych, w tym dojazdów pożarowych, w Nadleśnictwie Sława Śląska.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00495322
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.8.2022.MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 561784,64 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 454916,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na mechanicznym profilowaniu równiarką istniejącej nawierzchni w celu nadania jej właściwej geometrii. Mechanicznym spulchnieniu i wymieszaniu istniejącej górnej warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego na śr. gł.10 cm przy pomocy recyklera. Uzupełnienie większych ubytków kruszywem łamanym 0/31,5mm. Mechanicznym zagęszczaniu nawierzchni z kruszywa łamanego po spulchnieniu recyklerem (nawierzchnia w celu pełnego zamknięcia wymaga doziarnienia kruszywem kamiennym łamanym 0/5mm w ilości śr. 15kg/m²). Wykoszeniu i naprawie poboczy wykonywanych mechanicznie - ścinanie lub uzupełnianie w miarę potrzeb.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 170915,42 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na mechanicznym profilowaniu równiarką istniejącej nawierzchni w celu nadania jej właściwej geometrii. Mechanicznym spulchnieniu i wymieszaniu istniejącej górnej warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego na śr. gł.10 cm przy pomocy recyklera. Uzupełnienie większych ubytków kruszywem łamanym 0/31,5mm. Mechanicznym zagęszczaniu nawierzchni z kruszywa łamanego po spulchnieniu recyklerem (nawierzchnia w celu pełnego zamknięcia wymaga doziarnienia kruszywem kamiennym łamanym 0/5mm w ilości śr. 15kg/m²). Wykoszeniu i naprawie poboczy wykonywanych mechanicznie - ścinanie lub uzupełnianie w miarę potrzeb.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 98717,91 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na mechanicznym profilowaniu równiarką istniejącej nawierzchni w celu nadania jej właściwej geometrii. Mechanicznym spulchnieniu i wymieszaniu istniejącej górnej warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego na śr. gł.10 cm przy pomocy recyklera. Uzupełnienie większych ubytków kruszywem łamanym 0/31,5mm. Mechanicznym zagęszczaniu nawierzchni z kruszywa łamanego po spulchnieniu recyklerem (nawierzchnia w celu pełnego zamknięcia wymaga doziarnienia kruszywem kamiennym łamanym 0/5mm w ilości śr. 15kg/m²). Wykoszeniu i naprawie poboczy wykonywanych mechanicznie - ścinanie lub uzupełnianie w miarę potrzeb.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 86811,83 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na mechanicznym profilowaniu równiarką istniejącej nawierzchni w celu nadania jej właściwej geometrii. Mechanicznym spulchnieniu i wymieszaniu istniejącej górnej warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego na śr. gł.10 cm przy pomocy recyklera. Uzupełnienie większych ubytków kruszywem łamanym 0/31,5mm. Mechanicznym zagęszczaniu nawierzchni z kruszywa łamanego po spulchnieniu recyklerem (nawierzchnia w celu pełnego zamknięcia wymaga doziarnienia kruszywem kamiennym łamanym 0/5mm w ilości śr. 15kg/m²). Wykoszeniu i naprawie poboczy wykonywanych mechanicznie - ścinanie lub uzupełnianie w miarę potrzeb.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 84056,20 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na mechanicznym profilowaniu równiarką istniejącej nawierzchni w celu nadania jej właściwej geometrii. Mechanicznym spulchnieniu i wymieszaniu istniejącej górnej warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego na śr. gł.10 cm przy pomocy recyklera. Uzupełnienie większych ubytków kruszywem łamanym 0/31,5mm. Mechanicznym zagęszczaniu nawierzchni z kruszywa łamanego po spulchnieniu recyklerem (nawierzchnia w celu pełnego zamknięcia wymaga doziarnienia kruszywem kamiennym łamanym 0/5mm w ilości śr. 15kg/m²). Wykoszeniu i naprawie poboczy wykonywanych mechanicznie - ścinanie lub uzupełnianie w miarę potrzeb.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 67536,64 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na mechanicznym profilowaniu równiarką istniejącej nawierzchni w celu nadania jej właściwej geometrii. Mechanicznym spulchnieniu i wymieszaniu istniejącej górnej warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego na śr. gł.10 cm przy pomocy recyklera. Uzupełnienie większych ubytków kruszywem łamanym 0/31,5mm. Mechanicznym zagęszczaniu nawierzchni z kruszywa łamanego po spulchnieniu recyklerem (nawierzchnia w celu pełnego zamknięcia wymaga doziarnienia kruszywem kamiennym łamanym 0/5mm w ilości śr. 15kg/m²). Wykoszeniu i naprawie poboczy wykonywanych mechanicznie - ścinanie lub uzupełnianie w miarę potrzeb.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 46855,19 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na mechanicznym profilowaniu równiarką istniejącej nawierzchni w celu nadania jej właściwej geometrii. Mechanicznym spulchnieniu i wymieszaniu istniejącej górnej warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego na śr. gł.10 cm przy pomocy recyklera. Uzupełnienie większych ubytków kruszywem łamanym 0/31,5mm. Mechanicznym zagęszczaniu nawierzchni z kruszywa łamanego po spulchnieniu recyklerem (nawierzchnia w celu pełnego zamknięcia wymaga doziarnienia kruszywem kamiennym łamanym 0/5mm w ilości śr. 15kg/m²). Wykoszeniu i naprawie poboczy wykonywanych mechanicznie - ścinanie lub uzupełnianie w miarę potrzeb.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 6891,45 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174256,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 308963,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174256,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMM Łucki Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252135750
7.3.3) Ulica: Kaczkowskiego 2a
7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól
7.3.5) Kod pocztowy: 67-100
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174256,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106324,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107450,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106324,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMM Łucki Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252135750
7.3.3) Ulica: Kaczkowskiego 2a
7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól
7.3.5) Kod pocztowy: 67-100
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106324,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83603,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197630,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83603,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMM Łucki Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252135750
7.3.3) Ulica: Kaczkowskiego 2a
7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól
7.3.5) Kod pocztowy: 67-100
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83603,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81010,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184730,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81010,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMM Łucki Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252135750
7.3.3) Ulica: Kaczkowskiego 2a
7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól
7.3.5) Kod pocztowy: 67-100
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81010,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68346,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119036,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68346,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMM Łucki Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252135750
7.3.3) Ulica: Kaczkowskiego 2a
7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól
7.3.5) Kod pocztowy: 67-100
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68346,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46006,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94507,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46006,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMM Łucki Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252135750
7.3.3) Ulica: Kaczkowskiego 2a
7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól
7.3.5) Kod pocztowy: 67-100
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46006,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2023-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |