Dostawa sprzętu komputerowego
INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ PAN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00131053
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-10 15:32
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Części, akcesoria i wyroby do komputerówKomputer biurkowyMonitory ekranoweDrukarki laserowePamięć o dostępie swobodnym (RAM)Urządzenia z pamięcią flashKamery cyfroweKomputery przenośneWentylatoryCzęści komputerówKarty akceleratorów graficznychAkcesoria zasilająceRutery sieciowePłyty główneKabel do transmisji danychSerwery plikówGłośniki
Wykonawcy
33 przyznane
EUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
467,4 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
4883,1 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
723,24 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
1079,94 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
1178,34 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
5778,54 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
232,47 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
799,5 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
1879,44 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
393,6 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
6088,5 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
8622,3 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
10 624,74 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
2135,28 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
28 848,42 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
921,27 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
2455,08 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
2585,46 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
52 319,28 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
2750,28 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
2651,88 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
744,15 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
5778,54 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
3712,14 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
78,72 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
18 671,4 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
19 985,04 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
28 014,48 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
1958,16 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
4993,8 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
1033,2 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
13 264,32 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
435,42 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.