Przebudowa odcinka drogi - ul. Jedności Narodowej w Maszewie
Gmina Maszewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00131246
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00131246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-11 16:50
- Lokalizacja
- Maszewo, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3aa3ac27-a14a-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8590008483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00131246 z dnia 2023-03-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi - ul. Jedności Narodowej w Maszewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maszewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności
1.5.2.) Miejscowość: Maszewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-130
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@maszewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.maszewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://maszewo.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa odcinka drogi - ul. Jedności Narodowej w Maszewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3aa3ac27-a14a-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00131246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00014091/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa odcinka drogi-ul. Jedności Narodowej w Maszewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00071689
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2023.MG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej ulicy Jedności Narodowej na odcinku 142,04 mb.
Stan istniejący.
Przebudowywana droga zlokalizowana jest na terenie działki nr 807/10 obr. geodezyjny Maszewo1 w miejscowości Maszewo. W chwili obecnej nawierzchnia na części odcinka objętego zamówieniem posiada nawierzchnię bitumiczną ułożoną na podbudowie z trylinki, a częściowo jest to nawierzchnia gruntowa ulepszona gruzem, kruszywem i destruktem bitumicznym. W obrębie opracowania znajdują się liczne uzbrojenie podziemne i napowietrzne.
Zakres rzeczowy obejmuje:
przebudowę ulicy Jedności Narodowej na długości 142,04mb;
przestawienie istniejącego hydrantu nadziemnego poza obszar kolizji,
Nawierzchnia ulicy zostanie wykonana jako bitumiczna. Pochylenie poprzeczne jezdni będzie miało przekrój daszkowy ze spadkiem 2%.
Wzdłuż prawej strony jezdni wykonany zostanie chodnik z kostki brukowej betowej. Chodnik będzie oddzielony od jezdni pasem zieleni o szerokości 1,0 m. Szerokość chodnika będzie wynosić 1,5 m. Chodnik należy obramować za pomocą obrzeża betonowego 8x30 cm na ławie z betonu C12/15z oporem.
Do posesji zostaną doprowadzone zjazdy. Przecięcie krawędzi jezdni zjazdu i drogi zostanie ścięte skosem. Nawierzchnia zjazdu wykonana zostanie z kostki brukowej betonowej.
Pobocza poza chodnikiem i krawężnikami gruntowe obsiane trawą.
Odwodnienie drogi odbywać będzie powierzchniowo przez istniejące pasy zieleni.
Parametry techniczne przebudowanej drogi:
rodzaj drogi Droga klasy D
prędkość projektowa Vp = 30 km/h
odcinek drogi jednojezdniowej szerokości 5,0 m
kategoria ruchu KR2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4 ppkt. 1) Formularza ofertowego wykonawca był zobowiązany do złożenia oświadczenia o oferowanym okresie gwarancji na wykonane roboty objęte zamówienie.Wykonawca nie wypełnił wymogu określonego w Formularzu ofertowym, przez co oferta została złożona niezgodnie z warunkami zamówienia i na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Pzp podlega odrzuceniu.
W postępowaniu złożono tylko jedną ofertę.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 608128,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 608128,68 PLN
| 2023-03-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |