Dostawa artykułów spożywczych
SZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH IM.ST.KRYZANA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00131699
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-13 09:52
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5921867506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywcze
Wykonawcy
17 przyznanych
DOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
104 543,35 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
104 543,35 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
104 543,35 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
104 543,35 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
104 543,35 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
104 543,35 PLNMARITA LAGAWładysławowo, PL
363 866,92 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
104 543,35 PLNMARITA LAGAWładysławowo, PL
363 866,92 PLNMARITA LAGAWładysławowo, PL
363 866,92 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
104 543,35 PLNMARITA LAGAWładysławowo, PL
363 866,92 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
104 543,35 PLNMARITA LAGAWładysławowo, PL
363 866,92 PLNMARITA LAGAWładysławowo, PL
363 866,92 PLNMARITA LAGAWładysławowo, PL
363 866,92 PLNMARITA LAGAWładysławowo, PL
363 866,92 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.