Remont pokrycia dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 1 Drezdenku

Gmina Drezdenko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00051973
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00051973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-21 12:20
Lokalizacja
Drezdenko, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00015569-9157-43ca-a40d-08cd5ee44ef5
Identyfikator
5950007025
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

DachKonstrukcje dachowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00051973 z dnia 2025-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 1 Drezdenku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drezdenko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966757

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 1

1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@drezdenko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.drezdenko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drezdenko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 1 Drezdenku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00015569-9157-43ca-a40d-08cd5ee44ef5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033008/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont pokrycia dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 1 Drezdenku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529595

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RP.271.1.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie pokrycia dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Drezdenku.
2. Zakres zamówienia obejmuje pełen zakres prac objęty dokumentacją projektową, w tym m. in.:
1) przełożenie istniejącego pokrycia dachowego,
2) opierzenia – obróbka blacharska kominów,
3) obróbki blacharskie lukarn (wieżyczek),
4) dodatkowe prace naprawcze,
5) wywóz i utylizacja materiałów porozbiórkowych.
3. Szczegółowy zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia określa SWZ wraz załącznikami - dokumentacją techniczną: projekt wraz z rysunkami, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, tabela elementów rozliczeniowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44112400-2 - Dach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112410-5 - Konstrukcje dachowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono jedną ofertę, która podlega odrzuceniu. Ponieważ wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu na podstawie art. 255 ust. 2 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) postępowanie unieważniono.
2025-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane