Likwidacja nielegalnych składowisk odpadów znajdujących się na nieruchomościach wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa na terenie działania KOWR OT w Opolu – 6 zadań częściowych
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00132603
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-13 13:05
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi zbierania śmieciUsługi związane z odpadami
Wykonawcy
6 przyznanych
MAKALU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKamieniec Ząbkowicki, PL
30 000 PLN'VMG POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
33 231,6 PLNWYBURZENIA M.KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wlkp., PL
51 840 PLNWYBURZENIA M.KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wlkp., PL
20 520 PLNWYBURZENIA M.KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wlkp., PL
45 360 PLNWYBURZENIA M.KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wlkp., PL
20 520 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.