„Przebudowa i adaptacja budynku z przeznaczeniem na „Centrum usług administracyjno-kulturalno-społecznych w gminie Dzwola”
Gmina Dzwola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00132831
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00132831/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-13 13:48
- Lokalizacja
- Dzwola, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-335f4422-a78a-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 8621614932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00132831 z dnia 2023-03-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i adaptacja budynku z przeznaczeniem na „Centrum usług administracyjno-kulturalno-społecznych w gminie Dzwola”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dzwola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 168
1.5.2.) Miejscowość: Dzwola
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-304
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugdzwola@mbnet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzwola.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-335f4422-a78a-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa i adaptacja budynku z przeznaczeniem na „Centrum usług administracyjno-kulturalno-społecznych w gminie Dzwola”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-335f4422-a78a-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00132831
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00523743/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa i adaptacja budynku z przeznaczeniem na „Centrum usług administracyjno-kulturalno-społecznych w gminie Dzwola”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00088503
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)
Zakresem opracowania jest projekt przebudowy budynku administracyjnego urzędu gminy w Dzwoli z zagospodarowaniem terenu (parking, utwardzenie terenu). Kształt, bryła budynku, nachylenie dachu i wykończenie zewnętrzne zgodne z decyzją pozwolenia na budowę; BOŚ.II.6740240.2013 AG z dnia 12.11.2013r. Zmianie podlega:
a) aranżacja wnętrza budynku polegająca na:
-przebudowa wewnętrznej klatki schodowej
-wykonanie windy dla osób niepełnosprawnych
- wykonanie drugiej klatki schodowej prowadzącej z parteru na poddasze
-aranżacja wnętrza parteru (przebudowa niektórych ścianek działowych i przesuniecie otworów drzwiowych)
-aranżacja wnętrza pietra (przebudowa niektórych ścianek działowych i przesuniecie otworów drzwiowych)
b) zagospodarowanie terenu polegające na:
- rozbiórka budynku plebanii
- podniesienie terenu przed budynkiem w celu likwidacji schodów zewnętrznych
-wykonanie nawierzchni utwardzonej pod drogę, zjazdy i parkingi
- wykonanie terenów zielonych z nasadzeniami drzew
- wykonanie śmietnika systemowego w południowej części działki
- wykonanie wiaty pod fotowoltaikę nad miejscami parkingowymi w południowej części działki
2) Parametry techniczne budynku:
- powierzchnia zabudowy – 1 045,70 m2;
- powierzchnia użytkowa – 1 601,70 m2;
- liczba kondygnacji – 2 ;
- kubatura – 7 965,00 m3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
45000000-7 - Roboty budowlane
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232460-4 - Roboty sanitarne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 3) ustawy Pzp w związku z art. 266 ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie.
Uzasadnienie faktyczne:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień 10.03.2023 r., godz. 14:00, wpłynęły cztery oferty :
Nr oferty Nazwa/imię i nazwisko oraz siedziby Wykonawcy Cena oferty brutto Długość okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz zamontowane urządzenia i wbudowane materiały
1. Zakład Remontowo-Budowlany Rachwał Sp. J., Cisowa, 2, 23-300 Janów, cena 7 945 584,00 PLN. cena 7 945 584,00 PLN. 60
2. PHU Jarosz Rafał, Zofianka Górna, 23-300 Janów Lubelski, cena 8 230 000,00 PLN 60
3. Roboty Budowlane Mariusz Stanicki, Chrzanów Pierwszy 69, 23-305 Chrzanów cena 8 120 000,00 PLN 60
4. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe FLISBUD Stanisław Flis, Bartycka 116, 00-716 Warszawa cena 7 800 000,00 PLN 60
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości: 4 700 000,00 zł brutto
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej. Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 3) ustawy Pzp ustawy Pzp, ponieważ cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7800000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8230000,00 PLN
| 2023-03-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |