USŁUGA KONSERWACJI I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO I CHŁODNICZEGO ŻW (2023)
ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00133020
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-13 14:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272627885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń zaprowiantowaniaUsługi w zakresie naprawy odzieży i wyrobów włókienniczych
Wykonawcy
10 przyznanych
ANDRZEJ RAŹNIAKCiechanowiec, PL
30 996 PLNANDRZEJ RAŹNIAKCiechanowiec, PL
47 232 PLNADAM SZUBAOŻARÓW MAZOWIECKI, PL
28 044 PLNADAM SZUBAOŻARÓW MAZOWIECKI, PL
21 156 PLNANDRZEJ RAŹNIAKCiechanowiec, PL
19 680 PLNANDRZEJ RAŹNIAKCiechanowiec, PL
19 680 PLNADAM SZUBAOŻARÓW MAZOWIECKI, PL
3936 PLNADAM SZUBAOŻARÓW MAZOWIECKI, PL
7380 PLNADAM SZUBAOŻARÓW MAZOWIECKI, PL
11 808 PLNADAM SZUBAOŻARÓW MAZOWIECKI, PL
8856 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.