Budowa windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Przedszkola nr 4 w Inowrocławiu
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00133085
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00133085/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-13 14:31
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a57c67c6-aec4-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00133085 z dnia 2023-03-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Przedszkola nr 4
w Inowrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Przedszkola nr 4w Inowrocławiu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a57c67c6-aec4-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00133085
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035438/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa windy dla osób niepełnosprawnych (Przedszkole nr 4 „Słoneczko” z oddziałami integracyjnymi)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00100882
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Przedszkola nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi „Słoneczko” przy ul. Kusocińskiego 11 w Inowrocławiu, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
Budynek przedszkola jest budynkiem dwukondygnacyjnym, w dobrym stanie technicznym, częściowo podpiwniczonym, z dachem żelbetowym krytym papą, o konstrukcji żelbetowej, prefabrykowanej; ścianach zewnętrznych murowanych z cegły i bloczków.
Zamawiana winda musi być przystosowana do przewozu osób na wózkach, o udźwigu ok. 400 kg lub 5 osób, zaprojektowana na dwa przystanki, mocowana do podestów przystanków, z kabiną przelotową, obudowana ścianami pełnymi przeszklonymi z czterech stron, w ramach aluminiowych, o prędkości podnoszenia nie mniejszej niż 0,15 m/s, konstrukcji samonośnej, stalowej, wyposażona w kompletna instalację elektryczną; wymiary szybu poziome: 1,98 m x 1,45 m.
W zakres zamówienia wchodzi wykonanie robót budowlanych niezbędnych do zainstalowania windy w budynku, w tym: robót rozbiórkowych, demontażu i montaż okien, uzupełnienie ścianek z cegły, wykonanie progów.
2. Do wykonawcy należy złożenie wniosku do właściwego Oddziału Urzędu Dozoru technicznego (UDT) o zarejestrowanie windy i przeprowadzenie jej badania w celu uzyskania decyzji zezwalającej na eksploatację urządzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert przekraczają środki przeznaczone na realizację zamówienia , a Zamawiający nie może ich zwiększyć.| 2023-03-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |