Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica

GMINA STARA KORNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00133873
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00133873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-14 09:24
Lokalizacja
Stara Kornica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c7d7a570-c1a0-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
4960213725
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00133873 z dnia 2023-03-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARA KORNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237724

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 191

1.5.2.) Miejscowość: Stara Kornica

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-205

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kornica.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kornica.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7d7a570-c1a0-11ed-b311-9aae6ad31be8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7d7a570-c1a0-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00133873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027428/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00133217

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BUZ.271.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje prace budowlane realizowane w ramach projektu pn. „Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica ”.
Zamówienie jest dofinansowane w formie pożyczki, w ramach programu priorytetowego nr 3.2 „Ochrona atmosfery SOWA – oświetlenie zewnętrzne” udzielanej przez NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA i GOSPODARKI WODNEJ.
Zamówienie dotyczy wykonania dokumentacji projektowych i robót budowlanych związanych z wymianą opraw oświetlenia ulicznego z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury zasilającej i częściowo wsporczej na istniejących słupach elektroenergetycznych. Teren objęty jest w części ochroną konserwatorską. Teren nie objęty obszarem oddziaływania na obszary objęte formami ochrony przyrody. Zadanie jest realizowane w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.
Zakres zamówienia obejmuje realizację następujących zadań:
1. Sporządzenie wymaganych dokumentacji projektowych infrastruktury oświetlenia drogowego wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień, pozwoleń, decyzji.
2. Wymiana istniejących opraw oświetleniowych na energooszczędne oprawy LED celem zwiększenia efektywności energetycznej i ekonomicznej oraz uzyskania właściwych parametrów oświetlenie.
3. Renowacja istniejących wysięgników mocujących oprawy na słupie i dostosowanie kąta nachylenia oprawy zgodnie z projektem oświetleniowym.
4. Wymianę przewodów zasilających oprawy oraz zacisków odgałęźnych na nowe, wymiana zabezpieczeń.
5. Budowa nowej infrastruktury oświetlenia drogowego polegająca na dowieszeniu opraw na istniejących słupach wraz z montażem wysięgników ocynkowanych.
6. Modernizacja szaf energetycznych w zakresie wyposażenia w sterowniki do zarządzania pracą infrastruktury oświetleniowej.
7. Dostawa, montaż i uruchomienie systemu zarządzania oświetleniem wraz z niezbędnym oprogramowaniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu wykonania zadania znajduje się w Programie funkcjonalno-użytkowy (PFU) w formacie PDF (dalej: PFU) – stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (plik).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione
2023-03-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane