Modernizacja stadionu głównego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzinie

Gmina Świebodzin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00134290
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00134290/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-14 11:11
Lokalizacja
Świebodzin, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-609ae424-ab8f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
9270009197
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane związane ze stadionamiPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie przegródRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00134290 z dnia 2023-03-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stadionu głównego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świebodzin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770534

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynkowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Świebodzin

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.swiebodzin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.swiebodzin.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/727364

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja stadionu głównego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-609ae424-ab8f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00134290

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031900/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja stadionu głównego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00096471

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 8797784,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja stadionu głównego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzinie.

W ramach zadania należy wykonać modernizację stadionu lekkoatletycznego zlokalizowanego przy ul. Sikorskiego 25 w Świebodzinie (dz. nr 432/6 obręb 0002) w zakresie wykonania nowej bieżni o nawierzchni z poliuretanu (bieżni okrężnej czterotorowej o długości dystansu 400m i promieniu 38m wraz z bieżnią prostą sześciotorową o długości 130m), modernizacji boiska do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej, budowie skoczni do skoku w dal i trójskoku, budowie skoczni do skoku wzwyż, budowie dwóch rzutni do pchnięcia kulą, budowie rzutni do rzutu oszczepem, budowie rzutni do rzutu młotem i dyskiem, budowie odwodnienia stadionu, budowie nawodnienia boiska sportowego, budowie oświetlenie bieżni i trybun, ułożenie okablowania dla urządzeń systemu pomiaru czasu, budowie monitoringu, budowie ogrodzenia wraz z furtkami i bramami wjazdowymi oraz montażu wiaty dla zawodników rezerwowych.

Zamówienie dofinansowanie jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarte w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ, Przedmiarze robót, stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ, Dokumentacji projektowej i STWiOR, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45421141-4 - Instalowanie przegród

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, z uwagi na fakt, iż oferta z najniższą ceną (9 212 700,00 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (8 000 000,00 zł), a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty.
2023-03-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane