Dostawa i montaż mebli na potrzeby jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – z podziałem na 4 części
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00135107
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-14 13:41
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8960005354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Meble biurowe
Wykonawcy
4 przyznane
TERCJA MEBLE BIUROWE S.C. KATARZYNA KRAKOWCZYK, MARCIN ŚLUZEKWrocław, PL
32 037,81 PLNTERCJA MEBLE BIUROWE S.C. KATARZYNA KRAKOWCZYK, MARCIN ŚLUZEKWrocław, PL
17 243,37 PLNTERCJA MEBLE BIUROWE S.C. KATARZYNA KRAKOWCZYK, MARCIN ŚLUZEKWrocław, PL
32 037,81 PLN"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL
34 489,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.