Budowa kanalizacji sanitarnej oraz modernizacja istniejącej oczyszczalni ścieków
GMINA TUCZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00135280
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00135280/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-14 14:13
- Lokalizacja
- Tuczna, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6704cde6-9af0-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5372340137
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00135280 z dnia 2023-03-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej oraz modernizacja istniejącej oczyszczalni ścieków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TUCZNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237730
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 191A
1.5.2.) Miejscowość: Tuczna
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-523
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminatuczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugtuczna.bip.lubelskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6704cde6-9af0-11ed-94da-6ae0fe5e71591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kanalizacji sanitarnej oraz modernizacja istniejącej oczyszczalni ścieków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6704cde6-9af0-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00135280
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036831/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa kanalizacji sanitarnej oraz modernizacja istniejącej oczyszczalni ścieków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00094275
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa kanalizacji sanitarnej oraz modernizacja istniejącej oczyszczalni ścieków”.
Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie roboty budowlanej polegającej na:
- Budowie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-ciśnieniowej wraz z przyłączami w miejscowości Dąbrowica Duża oraz kanalizacji ciśnieniowej z miejscowości Dąbrowica Duża do istniejącej oczyszczalni ścieków w miejscowości Tuczna.
- Modernizacji istniejącej oczyszczalni ścieków w miejscowości Tuczna.
Ogólny opis planowanych robót:
Budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-ciśnieniowej w miejscowości Dąbrowica Duża z odprowadzeniem kanałem ciśnieniowym do istniejącej oczyszczalni ścieków w miejscowości Tuczna. Planowane roboty obejmują:
- Budowa kanału grawitacyjnego ⌀ 250 mm (ok. 403 m),
- Budowa kanału grawitacyjnego ⌀ 200 mm (ok. 3793 m),
- Budowa kanału grawitacyjnego ⌀ 160 mm (ok. 544 m),
- Budowa kanału ciśnieniowego ⌀ 140 mm (ok. 3341 m),
- Budowa kanału ciśnieniowego ⌀ 110 mm (ok. 915 m),
- Budowa kanału ciśnieniowego ⌀ 75 mm (ok. 280 m),
- Montaż przepompowni ścieków (4 sieciowe, 1 przydomowa),
- Podłączenie do systemu kanalizacyjnego ok. 72 gospodarstw.
Modernizacja istniejącej oczyszczalni ścieków w miejscowości Tuczna polegająca na:
- Wymianie całej elektryki i automatyki oczyszczalni łącznie z podłączeniem do komputera wraz z wizualizacją,
- Wykonanie dodatkowych gniazd 3x400V,
- Konserwacji zbiorników oczyszczalni,
- Montażu deflektorów kwasoodpornych na odpływie ścieków oczyszczonych,
- Wymianie przelewów pilastych w osadniku wtórnym na kwasoodporne,
- Wymianie armatury i orurowania technologicznego na kwasoodporne,
- Konserwacja przepompowni ścieków dowożonych (opróżnienie, czyszczenie,
- piaskowanie, nowe warstwy),
- Montaż zbiornika ścieków dowożonych o poj. 20 m3 wraz z rurociągami miedzyobiektowymi,
- Montaż kompletnego układu napowietrzania zbiornika ścieków dowożonych wraz z zasileniem elektrycznym i sterowaniem,
- Montaż sitopiaskownika na dopływie ścieków dowożonych wraz z niezbędnym
- osprzętem,
- Wymianie stopnia sprężającego w dmuchawie,
- Wymianie przepływomierza ścieków oczyszczonych,
- Montażu przepompowni
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy PZP, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o maksymalnej kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj.:5 260 000,00 zł.
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu wpłynęły następujące oferty:
Investmil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
21A, 21-210 Czeberaki
Cena: 7 300 050,00 zł
Cena najkorzystniejszej oferty w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Reasumując, występują wszystkie przesłanki uzasadniające unieważnienie przedmiotowego postępowania w oparciu o przepisy art. 255 pkt 3 w zw. z art. 266 ustawy Pzp.
| 2023-03-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |