Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku Wielkopolskim
GMINA GRODZISK WIELKOPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00135401
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00135401/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-14 14:37
- Lokalizacja
- Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66c43ee5-901a-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 9950149230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00135401 z dnia 2023-03-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku Wielkopolskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK WIELKOPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-065
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grodzisk@grodzisk.wlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodzisk.wlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-grodzisk-wielkopolski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku Wielkopolskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66c43ee5-901a-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00135401
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00017233
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.0.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8702286,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku Wielkopolskim.
Zakres prac obejmuje:
1) docieplenie ścian zewnętrznych - metodą BSO z zastosowaniem styropianu EPS gr. 5 cm (λ ≤ 0,040 W/mK, TR100),
2) docieplenie ścian zewnętrznych w części cokołowej (min. 20 cm poniżej terenu) - metodą BSO z zastosowaniem styropianu wodoodpornego gr. 5 cm (λ ≤ 0,031 W/mK),
3) stropodach docieplenie styropapą gr. 10cm (λ ≤ 0,040 W/mK) - za wyjątkiem obu sal gimnastycznych i dachu budynku głównego,
4) stropodach budynku głównego docieplić wełną skalną gr.10cm (λ ≤ 0,040 W/mK),
5) wymiana okien na nowe PCV o współczynniku przenikania ciepła Umax ≤ 0,9 W/m2K - okna w kolorze białym,
6) wymiana drzwi zewnętrznych na nowe aluminiowe o współczynniku przenikania ciepła Umax ≤ 1,3 W/m2K,
7) docieplenie ściany oddzielenia ppoż. wełną mineralną gr. 16 cm (λ ≤ 0,040 W/mK),
8) instalację oświetlenia (wymiana punktów oświetlenia),
9) instalację kotłowni,
10) alternatywne źródło energii instalacja PV,
11) instalacja centralnego ogrzewania (wymiana przewodów i punktów grzewczych),
12) technologia kotłowni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6314530,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8901559,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6314530,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata Odważna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7881458322
7.3.3) Ulica: Grodziska 17
7.3.4) Miejscowość: Kamieniec
7.3.5) Kod pocztowy: 64-061
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6314530,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-03-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |