Poprawa układu komunikacyjnego w Gminie Bolesław etap II
GMINA BOLESŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00135759
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00135759/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-14 19:32
- Lokalizacja
- Bolesław, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf6f3077-b364-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8711770280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00135759 z dnia 2023-03-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa układu komunikacyjnego w Gminie Bolesław etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOLESŁAW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 68
1.5.2.) Miejscowość: Bolesław
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-220
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boleslaw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.boleslaw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf6f3077-b364-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa układu komunikacyjnego w Gminie Bolesław etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf6f3077-b364-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00135759
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062897/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa układu komunikacyjnego w gminie Bolesław etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00107670
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ 271.1.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I zamówienia:Część Pierwsza zamówienia obejmuje Przebudowę nawierzchni jezdni kruszywem łamanym o szerokości 2,8m przepustu na Kanale Zyblikiewicz w ciągu drogi gminnej nr 180461K relacji Samocice-Podlipie w formie zaprojektuj i wybuduj zgodnie z załączonym programem funkcjonalno użytkowym.
Celem PFU jest wykonanie projektu budowlanego wraz z projektem technicznym przebudowy i rozbudowy przepustu okularowego na kanale Zyblikiewicz. Podstawowe założenia technologiczne i gabarytowe wraz z wymaganiami dodatkowymi zostały ujęte w PFU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 0,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część druga zamówienia obejmuje:- Przebudowę ciągu dróg gminnych nr 180475K i 180468K w miejscowości Tonia i Strojców. Przebudowa polegać będzie na poszerzeniu jezdni, wykonaniu konstrukcji jezdni oraz wykonanie poboczy – zgodnie z dokumentacja projektową. Łączna długość drogi do wykonania 976 mb.
- Remont/modernizacja drogi transportu rolnego nr 180470K w miejscowości Świebodzin o długości 1968 mb. Remont polegał będzie na wykonaniu uzupełnienia nawierzchni jezdni kruszywem łamanym o szerokości 2,8m. Zgodnie z projektem budowalno-wykonawczym.
- Remont/modernizacja ciągu dróg gminnych nr 180456K i 4311058 w miejscowości Podlipie o łącznej długości 1151mb. Remont polegał będzie na wyrównaniu istniejącej asfaltowej konstrukcji jezdni, wykonaniu nowej warstwy ścieralnej oraz uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 0,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 1 oraz art.259 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022, poz. 1710 ze zm.) informuje, że z uwagi na brak ofert unieważnia postępowanie w zakresie części nr 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2023-03-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |