Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poniecu
Gmina Poniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00052614
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00052614/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-21 13:35
- Lokalizacja
- Poniec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f405426f-b60e-4257-ae60-5406c80cbd38
- Identyfikator
- 6961749593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00052614 z dnia 2025-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poniecu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 24
1.5.2.) Miejscowość: Poniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-125
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65-57311-433
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@poniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/poniec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poniecu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f405426f-b60e-4257-ae60-5406c80cbd38
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00052614
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032940/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poniecu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Cyberbezpieczny Samorząd” nr FERC.02.02-CS.01-001/23 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytetu II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działania 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661692
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZPD.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Oprogramowanie Antywirusowe - Docelowa liczba stanowisk: 40 licencji ze wsparciem i aktualizacjami na 24 miesiące od daty zakupu. Pełne wdrożenie oprogramowania na miejscu w siedzibie zamawiającego.
2. Ochrona przed wyciekiem danych DLP - 30 licencji bezterminowych, ze wsparciem i aktualizacjami na 24 miesiące od daty zakupu. Pełne wdrożenie rozwiązania na miejscu w siedzibie zamawiającego.
3. Oprogramowanie do tworzenia kopii bezpieczeństwa - Dostarczone oprogramowanie musi pozwalać na backup minimum 13 maszyn wirtualnych/serwerów fizycznych oraz 24 stacji roboczych. Dostarczona licencja musi pozwalać na jej elastyczne użycie tzn. wykorzystanie jej do zabezpieczenia do 15 maszyn wirtualnych lub serwerów fizycznych jak również dowolnej kombinacji maszyn wirtualnych i serwerów fizycznych w tych limitach. Dostarczone oprogramowanie musi być w formie licencji dożywotniej ze wsparciem technicznym producenta na dwa lata. Pełne wdrożenie rozwiązania na miejscu w siedzibie zamawiającego, z przeszkoleniem administratora systemu.
4. Platforma szkoleniowa - Dla 30 użytkowników z dostępem online na 24 miesiące od daty zakupu.
5. Skaner podatności - Licencja na użytkowanie, pozwalająca na badanie podatności 50 adresów IP, ze wsparciem i aktualizacjami przez 24 miesiące od daty zakupu. Pełne wdrożenie rozwiązania na miejscu w siedzibie zamawiającego, z przeszkoleniem administratora systemu.
6. Oprogramowanie do zarządzania systemem IT - 40 licencji ze wsparciem i aktualizacjami na 24 miesiące od daty zakupu. Pełne wdrożenie rozwiązania na miejscu w siedzibie zamawiającego, z przeszkoleniem administratora systemu.
7. System do centralnego zbierania logów - Licencje umożliwiające zbieranie logów z minimum 50 urządzeń/systemów. Licencje muszą być ważne przez co najmniej 24 miesiące od momentu wdrożenia rozwiązania. Pełne wdrożenie rozwiązania na miejscu w siedzibie zamawiającego, z przeszkoleniem administratora systemu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177987,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177987,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177987,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AT COMPUTERS PLUS BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI, AT COMPUTERS JAKUB MROCZKOWSKI Działający w ramach spółki cywilnej AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773250961
7.3.3) Ulica: Kostrzewskiego 16
7.3.4) Miejscowość: Pobiedziska
7.3.5) Kod pocztowy: 62-010
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177987,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
| 2025-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |