Budowa boiska treningowego wraz z remontem zaplecza szatniowo – magazynowego

Miasto Luboń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00136358
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00136358/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-15 10:28
Lokalizacja
Luboń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbb6aad3-8831-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
7773127031
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty izolacyjneWykonywanie pokładówRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

MY SPORT-SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA KRZYŻAŃSKA ARKADIUSZ KRZYŻAŃSKIPuszczykowo, PL · lot 0
5 342 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00136358 z dnia 2023-03-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska treningowego wraz z remontem zaplecza szatniowo – magazynowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Luboń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. E. Bojanowskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Luboń

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-030

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 61 813 00 11

1.5.8.) Numer faksu: 61 813 00 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: office@lubon.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lubon.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska treningowego wraz z remontem zaplecza szatniowo – magazynowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbb6aad3-8831-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00136358

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00526531

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOZIK.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne obejmujące budowę boiska treningowego wraz z remontem zaplecza szatniowo – magazynowego zlokalizowanego na działce o nr geodezyjnym 13/19 cz.., arkusz 18, obręb Dębiec w rejonie ul. Rzecznej w Luboniu wraz z wykonaniem niezbędnej infrastruktury.
w tym:
- rozbiórka boiska treningowego o nawierzchni asfaltowej wraz z utylizacją materiałów z rozbiórki,
- budowa boiska treningowego do piłki nożnej o wym. 90 m x 45 m o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z oświetleniem zewnętrznym i opłotowaniem, dodatkowe miejsca postojowe dla samochodów osobowych (w tym dla osób niepełnosprawnych), miejsca postojowe dla rowerów; wyposażenie boiska w sprzęt treningowy zgodnie z dokumentacja projektową,
- remont budynku zaplecza szatniowo – magazynowego (w tym: termomodernizacja budynku, instalacja wodociągowo - kanalizacyjna, instalacja centralnego ogrzewania – bez źródła ciepła, instalacja elektryczna, taras, odprowadzenie wód deszczowych z rur spustowych do istniejącej kanalizacji deszczowej na terenie działki nr 13/19 , instalacja fotowoltaiczna o mocy ok. 45 kW wraz z dokumentacją wykonawczą i powykonawczą wraz z jej uzgodnieniem z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń p.poż pod względem zgodności z wymogami ochrony przeciwpożarowej oraz zawiadomienie organów Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z Inwestorem oraz uzgodnienie z operatorem sieci przyłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262423-2 - Wykonywanie pokładów

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5342000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7175930,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5342000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Arkadiusz Krzyżański

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Katarzyna Krzyżańska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831706835

7.3.3) Ulica: ul. Sportowa 2

7.3.4) Miejscowość: Puszczykowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-040

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Sport and Leisure Group NV, DOMO Sports Grass – dostawa i montaż nawierzchni z trawy syntetycznej

oraz

instalacje elektryczne i sanitarne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5342000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni

2023-03-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane