„Świadczenie usług remontowych w zakresie branż budowlanej i instalacyjnych oraz stałej konserwacji budynków i lokali zarządzanych przez jednostkę: Zarządzanie Mieniem Komunalnym Gminy Kozienice”
ZARZĄDZANIE MIENIEM KOMUNALNYM GMINY KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00052646
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00052646/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-21 13:38
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32ade313-ab5d-4c88-b335-4a4498d59f51
- Identyfikator
- 8121915346
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00052646 z dnia 2025-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług remontowych w zakresie branż budowlanej i instalacyjnych oraz stałej konserwacji budynków i lokali zarządzanych przez jednostkę: Zarządzanie Mieniem Komunalnym Gminy Kozienice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄDZANIE MIENIEM KOMUNALNYM GMINY KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146445654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486144388
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zmkgk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zmkgk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.zmkgk.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług remontowych w zakresie branż budowlanej i instalacyjnych oraz stałej konserwacji budynków i lokali zarządzanych przez jednostkę: Zarządzanie Mieniem Komunalnym Gminy Kozienice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32ade313-ab5d-4c88-b335-4a4498d59f51
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00052646
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00632036/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 TA.26.42.2024 Świadczenie usług remontowych w zakresie branż budowlanej i instalacyjnych oraz stałej konserwacji budynków i lokali zarządzanych przez jednostkę ZMKGK.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Organem założycielskim Spółki jest Gmina Kozienice. Spółka została utworzona na postawie Uchwały XVIII/235/2008 Rady
Miejskiej w Kozienicach z dnia 20.03.2008 r. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 117.161.500 zł i dzieli się na 234.323 równych
udziałów o wartości nominalnej 500 zł każdy. Gmina Kozienice objęła wszystkie udziały. W KGK Sp. z o.o. nie występuje
udział kapitału prywatnego. Średnie przychody osiągnięte przez KGK Sp. z o.o. za 3 lata poprzedzające udzielenie
zamówienia, wynoszą: w 2021– 91,16%; w 2022–92,35%; w 2023–91,09 %. Wymóg wykonywania zadań na rzecz
Zamawiającego, który sprawuje nad nim kontrole, w wysokości ponad 90% działalności został spełniony. Spółka powstała w
celu realizacji zadań własnych Gminy, co znalazło odzwierciedlenie w zapisach aktu założycielskiego. Dlatego też Gmina
Kozienice jako jedyny właściciel ma dominujący wpływ na cele strategiczne, które są realizowane przez Spółkę. Art. 305 pkt
1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 11 ustawy.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TA.26.42.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 208952,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług remontowych
w zakresie branż budowlanej i instalacyjnych oraz stałej konserwacji budynków i lokali zarządzanych przez jednostkę:
Zarządzanie Mieniem Komunalnym Gminy Kozienice”
4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca zaproszony na podstawie art. 130 ust. 1 pkt. 2 Ustawy pzp do negocjacji w sprawie prowadzonego zamówienia w trybie z wolnej ręki pn. „Świadczenie usług remontowych w zakresie branż budowlanej i instalacyjnych oraz stałej konserwacji budynków i lokali zarządzanych przez jednostkę: Zarządzanie Mieniem Komunalnym Gminy Kozienice” nie przystąpił do negocjacji.| 2025-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |