,,PROJEKT, DOSTAWA I WYKONANIE POŁĄCZEŃ STUDNI GAZOWYCH Z MODUŁEM POMPUJĄCYM NA SKŁADOWISKU ODPADÓW INNE NIŻ NIEBEZPIECZNE – ZUOK PRZY UL. KOCIEWSKIEJ 53 W TORUNIU”
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00136848
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00136848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-15 12:27
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38231075-ad34-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8790169280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty inżynieryjne i budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00136848 z dnia 2023-03-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,PROJEKT, DOSTAWA I WYKONANIE POŁĄCZEŃ STUDNI GAZOWYCH Z MODUŁEM POMPUJĄCYM NA SKŁADOWISKU ODPADÓW INNE NIŻ NIEBEZPIECZNE – ZUOK PRZY UL. KOCIEWSKIEJ 53 W TORUNIU”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870525973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grudziądzka 159
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mpo.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mpo.torun.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mpotorun.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,PROJEKT, DOSTAWA I WYKONANIE POŁĄCZEŃ STUDNI GAZOWYCH Z MODUŁEM POMPUJĄCYM NA SKŁADOWISKU ODPADÓW INNE NIŻ NIEBEZPIECZNE – ZUOK PRZY UL. KOCIEWSKIEJ 53 W TORUNIU”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38231075-ad34-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00136848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00097044
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MS/ZP-9/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa i wykonanie połączeń studni gazowych z modułem pompującym na składowisku odpadów inne niż niebezpieczne – ZUOK przy ul. Kociewskiej 53 w Toruniu.
W ramach zadania zrealizowany będzie remont przewodów ssących biogazu (połączeń studni gazowych z modułem pompującym) na odcinkach pomiędzy studniami gazowymi a modułem pompującym wraz z dostosowaniem głębokości posadowienia odwadniacza bateryjnego i dostosowaniu go do przeprowadzania jego inspekcji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła wyłącznie 1 oferta której cena przewyższa kwotę jaką Zamawiający planował przeznaczyć na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2023-03-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |