Dystrybucja na terenie gminy Głogów Małopolski w 2025 roku.

GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00052753
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00052753/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-21 13:50
Lokalizacja
Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73d9f6ef-dba0-4601-89d2-ba607bcd4fed
Identyfikator
5170038464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

Wykonawcy

1 przyznane

PGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL · lot 0
67 184,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00052753 z dnia 2025-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dystrybucja na terenie gminy Głogów Małopolski w 2025 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Głogów Małopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-060

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@glogow-mlp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glogow-mlp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dystrybucja na terenie gminy Głogów Małopolski w 2025 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73d9f6ef-dba0-4601-89d2-ba607bcd4fed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00052753

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071333/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego na majątku PGE Dystrybucja na terenie gminy Głogów Małopolski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653037

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W związku z faktem, iż część sieci oświetleniowej na terenie gminy Głogów Małopolski stanowi własność PGE Dystrybucja
S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Rzeszów i zlecenie innemu podmiotowi konserwacji opraw oświetlenia
drogowego zawieszonych na słupach, których właścicielem jest PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Rejon
Energetyczny Rzeszów wymaga wydzierżawienia tych słupów, na co PGE Dystrybucja S.A zgody nie wyraziła, w związku z
powyższym powierza się wykonanie przedmiotowej usługi przedsiębiorstwu PGE DYSTRYBUCJA Spółka Akcyjna z
siedzibą w Lublinie, adres: 20-340 Lublin, ul. Garbarska 21A, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru
Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000343124, NIP: 9462593855, REGON: 060552840, k, Oddział Rzeszów – RE
Rzeszów.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OA.271.37.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 56988,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i konserwacja oświetlenia ulicznego (533 oprawy na majątku PGE Dystrybucja) na terenie gminy Głogów Małopolski w 2025 roku. Usługa konserwacji i eksploatacji obejmuje m.in. przeglądy techniczne urządzeń, aparatury pomiarowej i sterowniczej, oględziny tras linii napowietrznych i kablowych, przeglądy techniczne opraw i wnęk latarni, malowanie i konserwację metalowych konstrukcji latarni, szafek i przewidzianą przepisami, kontrolę stanu oświetlenia w porze świecenia, wymianę uszkodzonych elementów układu zasilania i sterowania, naprawę uszkodzonych kabli (dotyczy urządzeń RE Rzeszów),naprawę zerwanych przewodów, wymianę źródeł światła, opraw, oprawek, dławików i kondensatorów, wymianę uszkodzonych i połamanych słupów, wymianę wysięgników, uszkodzonych tabliczek słupowych drzwiczek wnękowych latarni, likwidację awarii w urządzeniach oświetlenia drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE DYSTRYBUCJA Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462593855

7.3.3) Ulica: Garbarska 21A

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-340

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67184,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-03 do 2025-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość umowy 5598,74 za /m-c x 12 m-cy = 67 184,88
2025-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi