Wykonaniu kompleksowej instalacji elektrycznej dla zadania pn. Adaptacja bu-dynku w Ziemięcicach ul. Mikulczycka 9
Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Zbrosławicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00137196
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00137196/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-15 13:35
- Lokalizacja
- Zbrosławice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6bc70a5c-a1a7-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6452548774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00137196 z dnia 2023-03-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonaniu kompleksowej instalacji elektrycznej dla zadania pn. Adaptacja bu-dynku w Ziemięcicach ul. Mikulczycka 9
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Zbrosławicach
1.3.) Oddział zamawiającego: GZK Sp. z o.o. Zbrosławice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365331033
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Oświęcimska 6
1.5.2.) Miejscowość: Zbrosławice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-674
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rbarszcz@gzkzbroslawice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gzkzbroslawice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gzk_zbroslawice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zaopatrzenie w wodę
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonaniu kompleksowej instalacji elektrycznej dla zadania pn. Adaptacja bu-dynku w Ziemięcicach ul. Mikulczycka 92.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bc70a5c-a1a7-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00137196
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00076563
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZK.ZP.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na „Wykonaniu kompleksowej instalacji elektrycznej dla zadania pn. Adaptacja budynku w Ziemięcicach ul. Mikulczycka 9”.
2. Zakres zamówienia:
Zakres robót :
- Wykonanie głównej rozdzielnicy niskiego napięcia
- wykonanie centralnego wyłącznika prądu,
- Wykonanie kompleksowo Instalacji w budynku,
- Wykonanie instalacji oświetleniowej,
- wykonanie zabezpieczeń przed porażeniem prądem elektrycznym,
- wykonanie instalacji teletechnicznej,
Zamawiający wskazuje, iż zadanie będące przedmiotem zamówienie tj. Wykonanie kompleksowej instalacji elektrycznej dla zadania pn. Adaptacja budynku w Ziemięcicach ul. Mikulczycka 9” stanowi część zadania o nazwie „Adaptacja budynku w Ziemięcicach ul. Mikulczycka 9”, którego Zamawiający jest wykonawcą w ramach umowy zawartej z Gminą Zbrosławice. Wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu będzie działał w charakterze podwykonawcy podczas realizacji inwestycji pn. „Wykonanie kompleksowej instalacji elektrycznej dla zadania pn. Adaptacja budynku w Ziemięcicach ul. Mikulczycka 9”.
Powyższe oznacza, iż:
przedmiotem zamówienia nie są: prace konstrukcyjne, wod-kan, wentylacja, klimatyzacja, stolarka, roboty wykończeniowe, roboty związane ze schodami.
wykonawca wraz z Zamawiającym będą w jednym czasie współdziałać na jednym placu budowy dlatego niezbędna jest wzajemna współpraca.
Teren inwestycji jest terenem należącym do Gminy Zbrosławice, dostępnym dla wykonawców.
Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie działania lub zaniechania własne, swoich pracowników oraz podmiotów którymi się posługuje lub przy pomocy których wykonuje przedmiot zamówienia.
Wykonawca ma obowiązek unieszkodliwienia powstałych odpadów jako wytwórca odpadów w rozumieniu ustawy z dnia 14.12.2012r. o odpadach (tekst jednolity Dz.U. 2019 poz. 701 ze zm.).
Ze względu na charakter obiektu obowiązkiem Wykonawca jest tak zorganizować budowę i prowadzić roboty by wszelkie utrudnienia ograniczyć do minimum oraz nie stwarzać zagrożenia dla osób przebywających na jej terenie.
Do wykonania robót należy zastosować sprzęt i maszyny właściwy dla danego rodzaju robót.
Jeżeli wykonawca przeprowadzi we własnym zakresie wizję lokalną to wszystkie informacje, które pozyska o warunkach lokalnych, inne niż opisane w SWZ, powinny być zgłoszone Zamawiającemu. Zamawiający zdecyduje, czy te informacje powinny być uwzględnione w ofertach.
Szczegółowy zakres robót określają: dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robot budowlanych znajdujące się w załączniku nr 4 do SWZ, z zastrzeżeniem wydzielonego etapu prac tj. Wykonaniu instalacji elektrycznych;
Przedmiar robót ma charakter informacyjno – pomocniczy, gdyż ze względu na przyjętą formę wynagrodzenia ryczałtowego, Wykonawca ma obowiązek wykonać przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych oraz wymaganiami określonymi we wzorze umowy. Jeżeli w SWZ Zamawiający posługuje się przedmiarem robót, to dokument ten ma jedynie na celu łatwiejsze skalkulowanie wynagrodzenia Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120398,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120398,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMP FIRMA ELEKTRYCZNA PAWEŁ ŁOSZEK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561401337
7.3.3) Ulica: ul. Uroczysko 2
7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice
7.3.5) Kod pocztowy: 41-605
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120398,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-03-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |