Sukcesywne świadczenie usług sprzętowych na terenie Gminy Ustka
Wójt Gminy Ustka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00137278
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-15 13:49
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8390030153
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Wykonawcy
2 przyznane
MARTYNA BRANDTUstka, PL
230 010 PLNMARTYNA BRANDTUstka, PL
230 010 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.