Wykonanie systemu wentylacji pomieszczeń piwnic oraz oświetlenia korytarzy piwnic w pawilonie B-6 w trybie art. 305 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 - do zamówienia podstawowego nr KC-zp.272-515/22

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00137921
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00137921/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-16 07:27
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf19c3a2-c3c1-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6750001923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

TOMBUDOS Zakład Budowlano - Ślusarski Kazimierz TomczykZręczyce 60, Gdów, PL · lot 0
335 166,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00137921 z dnia 2023-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie systemu wentylacji pomieszczeń piwnic oraz oświetlenia korytarzy piwnic w pawilonie B-6 w trybie art. 305 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 - do zamówienia podstawowego nr KC-zp.272-515/22

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie systemu wentylacji pomieszczeń piwnic oraz oświetlenia korytarzy piwnic w pawilonie B-6 w trybie art. 305 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 - do zamówienia podstawowego nr KC-zp.272-515/22

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf19c3a2-c3c1-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00137921

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
art. 305 pkt 1 ustawy Pzp w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym KC-zp.272-515/22 Zamawiający przewidział udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do wysokości 30% wartości zamówienia podstawowego, zgodnych z kodami 45330000-9 , 45214400-4 oraz 45310000-3 , związanych z wykonaniem systemu wentylacji pomieszczeń piwnic oraz oświetlenia korytarzy piwnic w pawilonie B-6.
Przedmiotowe postępowanie spełnia przesłanki wynikające z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, Zamawiający udziela zamówienia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, których wartość nie przekracza 30% wartości zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-64526515-1d4a-11ed-b950-8227d40187e8

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KC-zp.272-131/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie systemu wentylacji pomieszczeń piwnic oraz oświetlenia korytarzy piwnic w pawilonie B-6 AGH w Krakowie;
Zakres prac obejmuje m.in.:
ranża Budowlana:
1. Wykonanie prac demontażowych sufitów podwieszanych;
2. Wykonanie robót zabezpieczających;
3. Rozebranie okładzin ściennych;
4. Demontaż i ponowny montaż drzwi;
Branża Elektryczna:
1. Wykonanie prac demontażowych:
- Demontaż istniejących opraw;
- Demontaż istniejących instalacji oświetlenia;
2. Wykonanie koryt kablowych;
3. Wykonanie instalacji oświetlenia podstawowego, awaryjnego i ewakuacyjnego korytarzy piwnic;
4. Montaż tablicy rozdzielczej;
5. Wykonanie pomiarów;
Branża sanitarna:
1. Dostawa i montaż kanałów wentylacyjnych;
2. Dostawa i montaż centrali wentylacyjnej;
3. Uruchomienie systemu wentylacji wraz z pomiarami i doborem parametrów niezbędnych do zapewnienia w lab. mikroskopów;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOMBUDOS Zakład Budowlano - Ślusarski Kazimierz Tomczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 3506770271

7.3.4) Miejscowość: Zręczyce 60, Gdów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-420

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335166,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane