Usługa utrzymania ruchu sieci, urządzeń i instalacji sanitarnych
BIAŁOSTOCKI PARK NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00138012
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-16 08:29
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9662068473
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewaniaUsługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzącychRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji
Wykonawcy
6 przyznanych
ANDRZEJ MATUSBiałystok, PL
86 346 PLNANDRZEJ MATUSBiałystok, PL
84 132 PLNANDRZEJ MATUSBiałystok, PL
79 704 PLNANDRZEJ MATUSBiałystok, PL
108 486 PLNANDRZEJ MATUSBiałystok, PL
55 350 PLNANDRZEJ MATUSBiałystok, PL
108 486 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.