Adaptacja pracowni elektrotechniki i elektroniki, obróbki ręcznej, mechanicznej, pracowni napraw
Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00138048
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00138048/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-16 08:43
- Lokalizacja
- Ostrów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58d08b94-8112-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 7141052801
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okienOkna, drzwi i podobne elementy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00138048 z dnia 2023-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pracowni elektrotechniki i elektroniki, obróbki ręcznej, mechanicznej, pracowni napraw
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000590562
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Unicka 5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-110
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zs.ostrowlubelski.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zs.ostrowlubelski.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zespół Szkół
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pracowni elektrotechniki i elektroniki, obróbki ręcznej, mechanicznej, pracowni napraw2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58d08b94-8112-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00138048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00053684/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Adaptacja pracowni elektrotechniki i elektroniki, obróbki ręcznej, mechanicznej, pracowni nap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Profesjonaliści z Powiatu Lubartowskiego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00508719
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.26.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest adaptacja pracowni elektrotechniki i elektroniki, obróbki ręcznej, mechanicznej, pracowni napraw.
Zakres robót przewidzianych do realizacji obejmuje:
Wymianę stolarki okiennej, montaż stolarki drzwiowej i bram w czterech pracowniach w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim. Szczegółowy zakres robót budowlanych określa dokumentacja budowlana - załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota przeznaczona na realizację całości zamówienia wynosiła 107 550,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną jest na kwotę 326 136,95 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.| 2023-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |