Remont tarasu zewnętrznego w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy ul. Kościuszki 95 w Poznaniu.
Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00445135
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00445135/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-05 13:34
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e573abcc-346c-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7781346888
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445135 z dnia 2024-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont tarasu zewnętrznego w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy ul. Kościuszki 95 w Poznaniu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257816
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 34
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-714
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umww.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.umww.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.umww.pl/procurements/161/procurement1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont tarasu zewnętrznego w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy ul. Kościuszki 95 w Poznaniu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e573abcc-346c-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445135
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000539/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont tarasu w budynku UMWW przy ul. Kościuszki 95 w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00392288
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA-IV-3.272.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont tarasu zewnętrznego w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy ul. Kościuszki 95 w Poznaniu.
Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawarty został w szczególności w Dokumentacji Technicznej (dalej zwaną również DT, OPZ lub SOPZ) stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Wykonawca udziela 60 miesięcznej gwarancji i 60 miesięcznej rękojmi za wady na wykonane roboty budowlane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45262320-0 - Wyrównywanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r.Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm. ), określanej dalej: ustawa Pzp, zawiadamia o unieważnieniu postępowania.
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 18 lipca 2024 roku do godz. 9:00 wpłynęła 1 oferta, która została przez Zamawiającego odrzucona, na podstawie odpowiednich przepisów ustawy Pzp.
Zatem, mając na względzie powyższe, zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, postępowanie zostaje unieważnione ponieważ wszystkie złożone oferty
w postępowaniu zostały odrzucone.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |