Wykonanie robót budowlanych oddymianie budynku - ETAP II w budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00139355
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00139355/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-16 14:08
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-563f0f42-a787-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00139355 z dnia 2023-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych oddymianie budynku - ETAP II w budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 55-86-421
1.5.8.) Numer faksu: 7412250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.umg.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych oddymianie budynku - ETAP II w budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-563f0f42-a787-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00139355
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019183/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 remonty - budynek Roberta de Plelo, Gdańsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00086111
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/12/2023/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 6000000 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3981359,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmować będzie :
" wykonania instalacji wentylacji pożarowej - oddymiania - dla korytarzy pełniących funkcje ewakuacyjna w przedmiotowym budynku - w częściach B1 oraz B2 - zgodnie z projektem budowanym i wykonawczym ,instalacji oddymiania dla korytarzy pełniących funkcję ewakuacyjną w częściach B1 oraz B2 budynku,
" wykonanie sufitu podwieszanego ażurowego na korytarzach oraz obudów kanałów wentylacyjnych ściankami SW17, SW5g, SW5h i SW5i - zgodnie z projektem wykonawczym branży architektonicznej oddymiania - REWIZJA M,
" wykonanie instalacji elektrycznej w zakresie wykonania przyłącza do budynku od RGnn do RG1
i RG2, przyłącza od RGnn do AGR, wykonanie przyłącza AGR do ZK-AGR, wykonanie złącza kablowego ZK-AGR oraz przyłącza do budynku od ZK-AGR do RG1 i RG2 - zgodnie z projektem wykonawczym oddymiania branży eklektycznej,
" wykonanie instalacji elektrycznej w zakresie oddymiania poprzez rozbudowę rozdzielnic RG1
i RG2, wykonanie WLZ i przewodów - zgodnie z projektem wykonawczym oddymiania branży eklektycznej oraz branży sanitarnej,
" wykonanie instalacji telekomunikacyjnej w zakresie oddymiania, przeniesienie okablowania wraz z centralkami z budynku I do budynku II oraz wykonanie instalacji SSP w pomieszczeniach ZOŚ - zgodnie z projektem wykonawczym oddymiania branży teletechnicznej,
" dostawa i montaż samozamykaczy drzwiowych w ilości 40 szt. - zgodnie z projektem wykonawczym branży architektonicznej oddymiania - REWIZJA M,
" wykonanie innych prac wyżej nie wymienionych lecz wskazanych w dokumentacji projektowej niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia
Roboty prowadzone będą na terenie budowy inwestycji Budowa budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego i obiektów towarzyszących przy ul. Roberta de Plelo w Gdańku, dz. nr 41, obręb 073 oraz działkach sąsiednich nr 30/2, 31, 40 i 42 obręb nr 073. Inwestycja jest
w trakcie budowy na podstawie decyzji pozwolenie na budowę z dnia 23.06.2017r nr 152/2017/DM.
Wykonawca zobowiązany będzie do uzgadniania terminów i zakresów wykonywanych prac
z Wykonawcą realizującym w/w Inwestycję.
Kierownik robót zobowiązany będzie do uzgadniania wszelkich prac związanych z przedmiotem umowy z Kierownikiem Budowy budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku, dz. nr 41, obręb 073".
Wykonawca zobowiązany jest wykonać roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia na podstawie:
" projektu wykonawczego branży architektonicznej oddymiania,
" projektu wykonawczego branży teletechnicznej oddymiania,
" projektu wykonawczego branży elektrycznej oddymiania,
" projektu wykonawczego branży sanitarnej oddymiania
" STWiOR
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty dodatkowej znacznie przekracza kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia. Brak zgody na zwiększenie przeznaczonej kwoty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5988476,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6088073,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |