Przewóz autokarowy uczniów szkół podstawowych z województwa pomorskiego wraz z opiekunami w ramach Projektu "Pomorskie Żagle Wiedzy – Partnerstwo Gminy Kosakowo".
GMINA KOSAKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00139688
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-16 17:23
- Lokalizacja
- Kosakowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5861023761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbNieregularny transport osób
Wykonawcy
8 przyznanych
JANUSZ SKOCZEKŻelistrzewo, PL
29 415 PLNJANUSZ SKOCZEKŻelistrzewo, PL
19 080 PLNJANUSZ SKOCZEKŻelistrzewo, PL
38 160 PLNJANUSZ SKOCZEKŻelistrzewo, PL
9540 PLNMARCIN SKALMOWSKIMikołajki Pomorskie, PL
21 461,76 PLNJANUSZ SKOCZEKŻelistrzewo, PL
29 415 PLNJANUSZ SKOCZEKŻelistrzewo, PL
2400 PLNJANUSZ SKOCZEKŻelistrzewo, PL
7800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.